Швидкі кредити або кредитні картки?

Прискорення процесу видачі позик-пріоритетний напрямок для розвитку послуг в галузі кредитування. Комерційні банки пропонують кілька видів кредитних продуктів, але лише пластикову карту можна оформити протягом однієї години. Поряд з експрес-кредитами банківські картки вважаються швидкими формами фінансування позичальника.

Відмінності між цими кредитними продуктами полягають лише в деяких нюансах, пов’язаних з процесом укладення угоди між кредитором і клієнтом.

Швидкі кредити

Експрес-кредитуванням зазвичай займаються небанківські організації, створені з метою фінансування клієнтів шляхом перерахування коштів на діючі банківські картки. Великі мікрофінансові організації мають величезний вплив на сучасний ринок кредитних послуг. Тут вони визначають перелік вимог до потенційних клієнтів, додатково регулюючи рівень діючих процентних ставок у сфері швидкого кредитування.

Мікрокредитування привертає увагу:

 • Потенційних клієнтів, які отримали офіційну відмову в банківському кредитуванні через погану кредитну історію.
 • Позичальників, яким негайно потрібна незначна грошова сума для покриття екстрених витрат.
 • Клієнтів без постійного доходу, факт отримання якого дозволить підтвердити довідка від роботодавця.
 • Отримані в процесі швидкого кредитування грошові кошти можна витратити на погашення медичних витрат, терміновий ремонт нерухомості, сервісне обслуговування транспортних засобів або відновлення побутової техніки.

Кредитори не рекомендують використовувати отримані в борг гроші для здійснення регулярних платежів за чинним договором довгострокового кредитування.

Переваги швидкого кредиту:

 • На оформлення угоди йдуть лічені хвилини. Позичальник отримує гроші протягом півгодини після подачі заявки.
 • Відсутні приховані платежі, якими часто зловживають банки під час видачі кредитних карт.
 • Запозичення коштів носить нецільовий характер.
 • МФО не вимагає від клієнта великий пакет документів і довідку про доходи.
 • Для оформлення угоди не потрібно відвідувати офіс обраного заздалегідь фінансової установи.
 • Швидке кредитування має кілька недоліків, основним серед яких вважається підвищений рівень процентної ставки. Її розмір обумовлений ризиком, з яким стикається кредитор. Фінансова установа не отримує від позичальника ніяких гарантій повернення коштів, тому підвищення ставок розглядається подібними організаціями в якості своєрідної страховки. Частково або повністю відшкодувати завданий недобросовісними позичальниками збиток можна шляхом збільшення загального прибутку МФО, отримання якої фінансовій установі забезпечать відповідальні клієнти, своєчасно погашають борги.

Кредитні картки

Пластикові картки — це платіжні інструменти, які випускаються комерційними банками з метою надання клієнтам невеликих кредитів для здійснення фінансових транзакцій. Зазвичай на кредитці можна зберігати як позикові, так і особисті кошти.

Кредитна карта або карта розстрочки. Яку карту краще вибрати?

Більш того, деякі кредитні картки приносять власнику прибуток шляхом нарахування кешбек, комісії на залишок і бонусів.

Кредитні картки використовуються для:

 • Безготівкової оплати різних товарів і послуг.
 • Здійснення покупок в Інтернеті.
 • Короткострокового кредитування за узгодженими в договорі пільговими умовами.

Переказу та обміну валюти.

Стати щасливим володарем кредитної картки початкового рівня можна навіть без оформлення заявки. Великі банки надають оформлення кредитки в якості додаткової послуги для клієнтів, що відкривають депозитні та розрахункові рахунки. Користуватися чи ні отриманим платіжним інструментом, вирішує клієнт фінансової установи. Для отримання карти на руки доведеться відвідати найближче відділення банку, але в іншому процедура оформлення карти мало чим відрізняється від експрес-кредитування.

Переваги кредитних карт:

 • Можливість підвищити кредитний ліміт, виконавши вимоги кредитора.
 • Пільговий період фінансування та можливість отримання бонусів.
 • Відкладена активація, що дозволяє заощадити на оплаті за обслуговування карти.
 • Управління розрахунковим рахунком за допомогою мобільного додатку та системи інтернет-банкінгу.
 • Підключення до діючих міжнародних платіжних систем, що дозволяє здійснювати транзакції на глобальному рівні і оплату товарів у віртуальному середовищі.

Емітенти кредитних карт створюють оптимальні умови для поширення подібних фінансових інструментів. Процентні ставки за позиками тут практично не поступаються оплаті швидкого кредиту, але у пластикових карток є одна безперечна перевага – пільговий період, що передбачає відсутність процентних нарахованих протягом узгодженого в договорі терміну.

Карти можна використовувати неодноразово. Кредитний ліміт стає доступним відразу ж після погашення попереднього боргу. Активне використання карт дозволяє значно поліпшити кредитну історію. Для цього позичальникові досить своєчасно повернути отримані в борг кошти.

Що вигідніше кредитні картки або швидкі кредити?

Вибір форми кредитування залежить від цілей, на здійснення яких потрібні гроші. Швидкий кредит підходить для погашення непередбачених збитків, що виникли в результаті надзвичайної ситуації. Можливість отримати гроші протягом півгодини без відвідування офісу фінансової установи та збору пакету документів приваблює потенційних позичальників.

Етапи оформлення кредитних карт і швидких позик:

 • Вивчення умов Угоди.
 • Надання достовірної персональної інформації шляхом заповнення заявки.
 • Розгляд анкети співробітником фінансової установи або автоматична обробка даних.
 • Узгодження та укладення кредитного договору.

У випадку з експрес-кредитуванням гроші надходять на розрахунковий рахунок позичальника відразу ж після узгодження електронного договору, тому на етапі заповнення заявки необхідно вказати платіжні реквізити. Зазвичай позичальником для отримання швидкого кредиту використовується особиста дебетова карта.

Кредитку на руки клієнту вдасться отримати тільки після відвідування офісу банку. Навіть якщо заявка була оформлена на офіційному сайті, карта видається у відділенні фінансової установи. Відкладена активація дає можливість клієнту заощадити гроші. Комісія за обслуговування нараховується тільки після підключення карти, зробити яке можна через систему інтернет-банкінгу або термінал самообслуговування.

На відміну від швидкого кредиту, заборгованість за яким виникає відразу ж після підписання договору, кредитна карта передбачає незначну відстрочку платежів. Гроші з рахунку можна зняти в будь-який момент, коли знадобляться додаткові кошти. Таким чином, швидкі кредити вигідніше використовувати для погашення екстрених витрат, тоді як кредитні картки можна розглядати в якості резерву на випадок непередбачених витрат.

Позначки:, , , , , ,
close