15 креативних ідей для зберігання в грязьовій кімнаті

Лорен Томанн захоплюється рукоділлям і ремонтом житла «зроби сам» і пише на обидві теми. Самотужки відремонтувавши своє бунгало 1916 року, вона ділиться досвідом, отриманим завдяки своїм статтям про ремонт та облаштування житла.

Оновлено 06/01/21

Ця стаття є частиною нашої серії «7-денний ремонт: ваш остаточний посібник з організації дому». 7-денне наведення ладу в оселі — це ваш шлях до щастя в усьому домі, де зібрані наші найкращі поради та рекомендації щодо товарів, які допоможуть вам створити найохайніший, найзатишніший і найкрасивіший дім у вашому житті.

Хто не хоче більше місця для зберігання речей у своєму під’їзді? Насправді, вам не потрібно багато квадратних метрів у вашому домі, щоб мати грязьову кімнату. Вирізання навіть невеликої зони для грязьової кімнати у вашому домі забезпечить більше місця для зберігання та функціональності.

Незалежно від вашого поточного планування, наступні ідеї для зберігання грязьової кімнати підходять для будинків будь-якого розміру. Дотримуйтесь деяких з цих надійних порад, щоб перетворити ваш головний вхід на зону, яка буде працювати для вашої родини.

Використовуйте закрите сховище

Щоб зробити вашу грязьову кімнату якомога привабливішою, додайте туди шафки із закритим сховищем, як це зробила Ерін із Sunny Side Up. Тримайте всі непривабливі предмети всередині закритих блоків, щоб у вашій грязьовій кімнаті завжди був безлад.

Позначки:, , , , , ,
close