Акваріуми 1000 і більше літрів: особливості та вибір риб

Акваріуми 1000 і більше літрів: особливості та вибір риб - Ветеринар

Акваріум — це частинка водного світу, яку ми створюємо у себе вдома і піклуємося про її мешканців. У річках і океанах можна зустріти велику кількість живих істот, і вони всі стали жителями штучних ставків.

Акваріуми 1000 і більше літрів: особливості та вибір риб - Ветеринар

Великі домашні акваріуми від 1000 л можуть населяти дивовижні створіння.

Особливості та види

Розмір акваріума вибирають виходячи з наявності вільного місця, а ще він зобов’язаний мати достатній обсяг для утримання конкретного виду риб. Домашні акваріуми поділяють на 2 види:

Найпопулярніші — прісноводні акваріуми. Їх дуже часто вибирають за невибагливість і простоту утримання. Їх легко чистити і рівняти параметри води для життя рибок.

Підтримка необхідних параметрів води великого морського акваріума — завдання не зі звичайних, воно під силу справжнім професіоналам. Такі акваріуми нечасто розміщуються вдома. Іноді знаходяться охочі на аналогічну авантюру, але великі витрати на фахівців та інші витрати часто відбивають бажання утримувати дорогий ставок.

Дуже часто морські — це шоу-акваріуми. Їх розміщують на виставках і в місцях, де буває багато людей. Такі ставки привертають погляди не тільки дітей, а й дорослих. Для таких цілей застосовуються акваріуми об’ємом не менше 2000 літрів, але можна помітити ємності в 3000 літрів і більше.

Догляд за таким декоративним предметом виконують фахівці, оскільки відхилення параметрів води від природних призводить до загибелі жителів.

Почистити такий об’єм звичайним способом не вийде, це необхідно робити персоналу спеціалізованими пристроями, а часом і заглиблюватися в резервуар з водолазним спорядженням.

Позначки:, , , , , , , ,
close