Як додати або вимкнути RSS-канали в Outlook

Microsoft Outlook — це поштовий клієнт, який дозволяє керувати всією електронною поштою в одному місці. На додаток до стандартних функцій електронної пошти, Outlook також пропонує вам можливість додавати та керувати RSS-каналами (Really Simple Syndication) безпосередньо в програмі. RSS-канали — це чудовий спосіб бути в курсі останніх новин, публікацій у блогах та іншого вмісту з ваших улюблених веб-сайтів без необхідності відвідувати кожен сайт окремо. У цій статті ми покажемо, як додати або вимкнути RSS-канали в Outlook.

Додавання RSS-каналів в Outlook — це простий процес. Ви можете додати окремі канали або колекцію каналів, підписавшись на папку RSS-каналів. Після додавання RSS-каналів Outlook автоматично відображатиме нові оновлення у вашій теці RSS, коли вони стануть доступними. З іншого боку, вимкнути RSS-канали в Outlook також легко. Якщо ви більше не бажаєте отримувати оновлення від певного каналу, ви можете видалити його зі свого списку підписок або взагалі вимкнути всі RSS-канали.

Якщо ви хочете бути в курсі останніх галузевих новин або просто не відставати від улюблених блогерів, додавання або вимкнення RSS-каналів в Outlook допоможе вам оптимізувати процеси збору інформації. Отже, давайте зануримося і дізнаємося, як додати або вимкнути RSS-канали в Outlook.

Додавання RSS-каналів в Outlook

Outlook дозволяє легко додавати RSS-канали з ваших улюблених веб-сайтів і блогів. Щоб додати RSS-стрічку, виконайте ці кроки:

 1. Відкрийте Outlook і виберіть папку, до якої ви хочете додати RSS-стрічку.
 2. Перейдіть на вкладку «Файл».
 3. Виберіть «Налаштування облікового запису», а потім знову «Налаштування облікового запису».
 4. У діалоговому вікні «Налаштування акаунта» виберіть вкладку «RSS-канали» і натисніть «Створити».
 5. У діалоговому вікні «Нова стрічка RSS» введіть URL-адресу стрічки RSS і натисніть «Додати».
 6. Налаштуйте параметри RSS-стрічки, наприклад, як часто перевіряти наявність нових елементів і чи завантажувати вкладення.
 7. Натисніть кнопку «ОК», щоб додати RSS-стрічку.

Після додавання RSS-стрічки вона буде автоматично оновлюватися у вибраній вами папці. Ви також можете переглянути RSS-стрічку, натиснувши на папку в навігаційній панелі.

Додавання RSS-каналів може бути чудовим способом залишатися в курсі подій на ваших улюблених веб-сайтах і блогах без необхідності відвідувати їх окремо. Насолоджуйтеся зручністю зберігання всього улюбленого вмісту в одному місці за допомогою функції RSS-каналів у програмі Outlook.

Крок 1: Перейдіть до папки RSS-каналів

Перш ніж додавати або вимикати RSS-канали в Outlook, вам потрібно отримати доступ до папки RSS-каналів у вашій поштовій скриньці. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте Outlook на своєму комп’ютері.
 2. На панелі навігації ліворуч прокрутіть вниз, доки не побачите «RSS-канали».
 3. Якщо папка «RSS-стрічки» не відображається, можливо, вам потрібно її увімкнути. Для цього клацніть правою кнопкою миші на назві вашої поштової скриньки на панелі навігації і виберіть «Властивості». Потім перейдіть на вкладку «Розмір папки» і натисніть «Розмір папки…» У вікні, що з’явиться, виберіть «Показати всі папки» і натисніть «ОК».
 4. Знайшовши папку «RSS-канали», натисніть на неї, щоб відкрити.

Тепер, коли ви знаходитесь у папці «RSS-канали», ви можете почати додавати або вимикати RSS-канали в Outlook.

Крок 2: Натисніть кнопку Додати

Тепер, коли ви відкрили діалогове вікно RSS-каналів, наступним кроком буде додавання нового RSS-каналу. Натисніть на кнопку «Додати», розташовану в лівому нижньому кутку діалогового вікна. У результаті відкриється діалогове вікно «Нова стрічка RSS».

У діалоговому вікні «Новий RSS-канал» ви можете ввести URL-адресу RSS-каналу, який ви хочете додати. Ви також можете дати стрічці власну назву, якщо не хочете використовувати назву за замовчуванням. Натисніть кнопку «Додати», коли все буде готово.

Тепер Outlook завантажить вміст RSS-каналу і буде оновлювати його, коли будуть публікуватися нові елементи. Ви зможете отримати доступ до нового вмісту RSS-каналу і прочитати його так само, як і будь-яке інше повідомлення електронної пошти в Outlook.

Крок 3: Введіть URL-адресу RSS-каналу

Після того, як ви вибрали папку, до якої хочете додати RSS-стрічку, вам потрібно ввести URL-адресу стрічки. Якщо ви вже знаєте URL-адресу RSS-стрічки, ви можете ввести її вручну. Якщо ви не знаєте URL, ви можете знайти його за допомогою пошукової системи.

Щоб ввести URL-адресу, натисніть кнопку «Налаштування RSS-стрічки» і виберіть «Додати нову RSS-стрічку» зі спадного меню. У діалоговому вікні «Нова RSS-стрічка» введіть URL-адресу стрічки в полі «URL-адреса RSS-стрічки». Переконайтеся, що ви ввели повну URL-адресу, включаючи «http://» або «https://».

Якщо ви хочете підписатися на канал, якого немає в списку, ви також можете ввести URL-адресу каналу вручну. Це може бути корисно, якщо ви хочете підписатися на приватну або користувацьку RSS-стрічку.

 • Переконайтеся, що URL-адреса правильна і дійсна.
 • Якщо ви хочете додати кілька RSS-стрічок, ви можете повторити ці кроки для кожної з них.
 • […]
  • […]

   Outlook надає зручний спосіб бути в курсі останніх оновлень з веб-сайтів за допомогою RSS-каналів. Формат RSS (Really Simple Syndication) дозволяє веб-сайтам публікувати вміст, наприклад, новини, записи в блогах і подкасти, у стандартизованому форматі, який легко читається програмами для читання RSS-стрічок, такими як Outlook.

   Щоб переглядати RSS-канали в Outlook і керувати ними, перейдіть на панель Папки в лівій частині вікна і розгорніть розділ RSS-канали. Ви побачите список усіх RSS-каналів, на які ви підписані.

   Щоб прочитати останні оновлення зі стрічки, просто натисніть на її назву у списку. Найсвіжіші статті або повідомлення з’являться в головному вікні Outlook. Ви також можете переглянути старіші елементи, вибравши їх зі спадного меню над стрічкою.

   Якщо ви хочете змінити частоту, з якою Outlook перевіряє оновлення певної стрічки, клацніть правою кнопкою миші на її назві і виберіть «Властивості». У вікні «Властивості RSS-стрічки» ви можете налаштувати інтервал оновлення і вибрати, чи завантажувати вкладені файли і зображення.

   Якщо ви більше не бажаєте отримувати оновлення від певної стрічки, клацніть правою кнопкою миші на її назві та виберіть «Видалити». Ви також можете тимчасово вимкнути канал, знявши галочку з його назви на панелі «Папки».

   Крок 1: Перейдіть до папки RSS-каналів

   Щоб додати або вимкнути RSS-канали в Outlook, спочатку потрібно знайти папку RSS-каналів. Зазвичай ця папка знаходиться у списку папок у головному вікні Outlook. Щоб отримати доступ до списку папок, просто натисніть на вкладку «Папка» у верхній частині екрана.

   Отримавши доступ до списку папок, знайдіть папку «RSS-канали». Ця папка повинна знаходитися внизу списку і може бути вкладена в іншу папку, наприклад, «Особисті папки». Якщо у вас виникли проблеми з пошуком папки, скористайтеся пошуковим рядком у верхній частині екрана, щоб знайти «RSS-канали».

   Знайшовши папку «RSS-канали», ви можете почати додавати або вимикати RSS-канали за потреби. Залежно від версії Outlook, це можна зробити кількома способами. Для отримання додаткової інформації про те, як керувати RSS-каналами в Outlook, зверніться до посібника з використання програми або до інтернет-ресурсів.

   Крок 2: Виберіть RSS-канал

   Після відкриття Outlook вам потрібно знайти RSS-канали, які ви хочете додати або вимкнути. Для цього виконайте наступні кроки:

 1. Перейдіть на вкладку «Файл» у верхньому лівому кутку екрана.
 2. Виберіть «Параметри» у випадаючому меню.
 3. Натисніть «Додатково» на лівій панелі вікна налаштувань.
 4. Прокрутіть вниз до розділу «RSS-канали» і натисніть «Налаштування RSS-каналів».

Тут ви побачите список усіх RSS-каналів в Outlook. Щоб вимкнути стрічку, просто зніміть галочку біля неї. Щоб додати нову стрічку, натисніть кнопку «Створити» і введіть URL-адресу стрічки. Ви також можете ввести назву і вибрати папку, в якій ви хочете зберегти стрічку. Нарешті, натисніть кнопку «Додати», щоб додати стрічку до Outlook.

Зверніть увагу, що Outlook буде автоматично оновлювати RSS-канали з інтервалом, який ви вказали в налаштуваннях. Ви можете змінити цей інтервал, натиснувши на вкладку «Надіслати/отримати» і вибравши «Надіслати/отримати групи». Там виберіть «Визначити групи надсилання/отримання» і встановіть інтервал для RSS-каналів.

Крок 3: Керування властивостями стрічки

Редагування властивостей стрічки: Щоб відредагувати певні властивості стрічки, клацніть правою кнопкою миші на стрічці і виберіть «Властивості». Звідти ви можете змінити назву і місце розташування стрічки, а також налаштування оновлення. Ви також можете побачити URL-адресу стрічки і дату останнього оновлення.

Зміна частоти оновлення: За замовчуванням Outlook перевіряє оновлення RSS-каналів кожні 30 хвилин. Однак ви можете збільшити або зменшити частоту оновлення залежно від ваших потреб. Для цього перейдіть до властивостей стрічки і натисніть на вкладку «Додатково». Там ви можете налаштувати часовий інтервал між оновленнями.

Увімкнення або вимкнення автоматичного оновлення: Якщо ви віддаєте перевагу ручному оновленню стрічки, ви можете вимкнути автоматичне оновлення. Для цього перейдіть до властивостей стрічки і натисніть на вкладку «RSS-стрічка». Зніміть галочку навпроти «Автоматично завантажувати вкладення до цієї стрічки», щоб вимкнути автоматичне оновлення.

Видалення стрічки: Щоб видалити стрічку зі списку, просто натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть «Видалити». Вам буде запропоновано підтвердити видалення, перш ніж канал буде остаточно видалено з вашої поштової скриньки.

Вимкнення RSS-каналів в Outlook

Якщо ви отримуєте занадто багато RSS-каналів в Outlook і вони захаращують вашу поштову скриньку, ви можете вимкнути їх. Ось як це зробити:

 1. Open Outlook and go to File > Параметри.
 2. Натисніть на Надбудови на лівій бічній панелі.
 3. Внизу екрана, поруч з «Керування:», виберіть «COM-надбудови» і натисніть «Перейти».
 4. Зніміть прапорець з пункту «Microsoft Outlook RSS Add-in» і натисніть OK.

Це вимкне всі RSS-канали в Outlook. Якщо ви хочете увімкнути їх знову, просто виконайте ті самі кроки і встановіть прапорець навпроти «Microsoft Outlook RSS Add-in».

Майте на увазі, що вимкнення RSS-каналів видалить їх з вашої поштової скриньки, але вони все одно будуть доступні в папці RSS-каналів на лівій бічній панелі.

Крок 1: Перейдіть до папки RSS-каналів

Якщо ви хочете додати або вимкнути RSS-канали в Outlook, першим кроком буде перехід до папки RSS-канали. Ось як це зробити:

 • Відкрийте Outlook і перейдіть на вкладку «Файл» у верхньому лівому кутку.
 • Виберіть «Параметри» з меню ліворуч.
 • У діалоговому вікні «Параметри Outlook» натисніть «Додатково» на лівій панелі.
 • Прокрутіть вниз до розділу «RSS-канали» і натисніть на «Налаштування RSS-каналів…».

Ви потрапите до папки «RSS-канали» в Outlook, де зможете керувати своїми RSS-каналами, додаючи або вимикаючи їх.

Крок 2: Виберіть RSS-канал, який ви хочете вимкнути

Після того, як ви відкрили Outlook, перейдіть на вкладку «Файл» і виберіть «Параметри».

У меню «Параметри» виберіть «Додатково» на лівій бічній панелі.

Прокрутіть вниз до розділу «RSS-канали» і натисніть «RSS-канали».

Ви побачите список усіх RSS-каналів, на які ви підписані в Outlook.

Виберіть канал, який ви хочете вимкнути, натиснувши на нього один раз.

Після того, як ви вибрали канал, натисніть на кнопку «Видалити», щоб вимкнути його.

Ви також можете вимкнути канал, знявши прапорець біля його назви у списку.

Якщо ви хочете знову увімкнути вимкнений канал, просто натисніть кнопку «Створити» в розділі «RSS-канали» і введіть URL-адресу каналу ще раз.

Крок 3: Натисніть кнопку «Видалити

Після вибору RSS-каналу, який ви бажаєте видалити, наступним кроком буде натиснути на кнопку «Видалити». Ця дія видалить вибрану стрічку з вашого облікового запису Outlook і запобіжить появі будь-яких подальших оновлень підписки у вашій поштовій скриньці або папці RSS-стрічок.

Важливо зазначити, що видалення RSS-стрічки з Outlook не призведе до видалення самої стрічки з Інтернету. Тому, якщо згодом ви передумаєте і захочете знову підписатися на цю стрічку, ви можете легко це зробити, виконавши кроки для додавання нової RSS-стрічки.

Коли ви натиснете кнопку Видалити, Outlook попросить вас підтвердити ваше рішення. Це гарантує, що ви випадково не видалите RSS-канал, який не збиралися видаляти. Після того, як ви підтвердите, що хочете видалити вибрану стрічку, Outlook видалить її з вашого облікового запису, і ви більше не отримуватимете жодних оновлень або сповіщень, пов’язаних з цією стрічкою.

Виправлення неполадок зі стрічками RSS у програмі Outlook

Якщо у вас виникли проблеми з RSS-каналами в Outlook, ви можете спробувати вирішити їх кількома способами:

 • Перевірте підключення до інтернету: Переконайтеся, що ваш комп’ютер підключений до Інтернету і що з’єднання стабільне.
 • Перевірте URL-адресу RSS-стрічки: Переконайтеся, що URL-адреса, яку ви використовуєте для RSS-стрічки, є правильною та активною.
 • Вимкніть надбудови: Деякі надбудови можуть перешкоджати роботі RSS-каналів, тому спробуйте вимкнути їх і перевірте, чи це вирішить проблему.
 • Оновлення Outlook: Переконайтеся, що ви використовуєте останню версію Outlook. Якщо ні, оновіть її і перевірте, чи проблема не зникне.

Якщо жоден з цих кроків не вирішив проблему, можливо, вам доведеться звернутися до свого ІТ-відділу або до служби підтримки Microsoft за подальшою допомогою.

Крок 1: Перевірте URL-адресу RSS-стрічки

Першим кроком до додавання або вимкнення RSS-стрічки в Outlook є перевірка URL-адреси стрічки. Це гарантує, що ви маєте правильну інформацію для введення в програму.

Зазвичай ви можете знайти URL-адресу RSS-стрічки на веб-сайті, якому вона відповідає. Шукайте значок, схожий на хвилю радіосигналу, або літери «RSS» поруч із посиланням «Підписатися». Після того, як ви натиснете на цю іконку або посилання, ви потрапите на сторінку, де на видному місці буде вказано URL-адресу стрічки.

Якщо у вас виникли проблеми з пошуком URL-адреси RSS-стрічки, скористайтеся пошуковою системою, наприклад, Google. Ви можете шукати назву веб-сайту або публікації разом зі словами «RSS-канал», щоб знайти правильну URL-адресу.

 • Примітка: Важливо переконатися, що URL-адреса, яку ви використовуєте, відповідає активній RSS-стрічці. Деякі веб-сайти можуть мати кілька URL-адрес для різних типів каналів, наприклад, для певних категорій або авторів.
 • Порада професіонала: Якщо ви користуєтеся веб-сайтом, який часто оновлює свій вміст, подумайте про те, щоб налаштувати RSS-канал на оновлення через певний проміжок часу, наприклад, щогодини або щодня, щоб завжди бути в курсі останніх подій.

Крок 2: Перевірте налаштування Outlook

Перш ніж додавати або вимикати RSS-канали в Outlook, вам потрібно переконатися, що ваші налаштування налаштовані правильно. Ось що вам потрібно зробити:

 • Відкрийте Outlook і перейдіть на вкладку «Файл».
 • Виберіть «Параметри», а потім натисніть «Додатково» в меню ліворуч.
 • Прокрутіть вниз до розділу «RSS-стрічка» і переконайтеся, що наступні опції увімкнені:
  • «Синхронізувати RSS-канали з загальним списком каналів» — це гарантує, що всі канали, які ви додаєте або видаляєте в Outlook, будуть синхронізовані з загальним списком каналів Windows.
  • «Завантажувати повну статтю, включно з вкладеннями для підписаних RSS-каналів» — ця опція завантажить всю статтю каналу, включно з будь-якими вкладеннями, для зручного перегляду.

Переконавшись, що ці налаштування ввімкнено, ви можете додавати або вимикати RSS-канали за потреби.

Крок 3: Перевірте налаштування брандмауера

Якщо у вас виникають проблеми з додаванням або відключенням RSS-каналів в Outlook, це може бути пов’язано з тим, що налаштування брандмауера блокують певні комунікаційні порти, які необхідні для належної роботи RSS-каналів. Щоб вирішити цю проблему, перевірте налаштування брандмауера і переконайтеся, що необхідні порти не заблоковані.

По-перше, вам потрібно визначити порти, які Outlook використовує для RSS-каналів. Зазвичай Outlook використовує порт 80 для HTTP-з’єднань і порт 443 для HTTPS-з’єднань. Якщо ваш брандмауер блокує ці порти, можливо, вам доведеться створити нове правило брандмауера, щоб дозволити трафік через ці порти для Outlook.

Щоб створити нове правило брандмауера, вам знадобиться доступ до налаштувань брандмауера. Вони можуть відрізнятися залежно від типу брандмауера, який ви використовуєте, тому зверніться до документації до вашого брандмауера для отримання конкретних інструкцій. Як правило, вам потрібно перейти до налаштувань брандмауера, знайти опцію створення нового правила, а потім ввести необхідну інформацію, щоб дозволити трафік через потрібні порти.

Після того, як ви створили необхідні правила брандмауера, спробуйте знову додати або вимкнути RSS-стрічку в Outlook. Якщо у вас все ще виникають проблеми, перевірте налаштування брандмауера, щоб переконатися, що все налаштовано правильно. При правильному налаштуванні ви зможете використовувати RSS-канали в Outlook без проблем.

Питання-відповідь:

Як додати RSS-стрічку в Outlook?

Щоб додати RSS-стрічку в Outlook, клацніть правою кнопкою миші на «RSS-стрічки» на панелі навігації і виберіть «Додати нову RSS-стрічку». Потім введіть URL-адресу стрічки і натисніть «Додати».

Чи можна вимкнути всі RSS-канали в Outlook?

Yes, you can disable all RSS feeds in Outlook by going to File > Options > Advanced > RSS-канали і зніміть прапорець навпроти «Синхронізувати RSS-канали зі спільним списком каналів».

Як видалити RSS-стрічку в Outlook?

Щоб видалити RSS-стрічку в Outlook, клацніть її правою кнопкою миші на панелі навігації і виберіть «Видалити». Ви також можете вибрати «Властивості», а потім «Видалити» у вікні «Параметри RSS-стрічки».

Які переваги використання RSS-каналів в Outlook?

Використання RSS-каналів в Outlook дозволяє вам отримувати доступ до найсвіжішого вмісту з ваших улюблених веб-сайтів або блогів без необхідності відвідувати кожен веб-сайт окремо. Це може заощадити ваш час і зусилля, зберігаючи вас в курсі останніх подій. Ви також можете впорядковувати та фільтрувати свої RSS-канали в Outlook для зручності читання.

Як налаштувати правило для RSS-каналів в Outlook?

Ви можете налаштувати правило для RSS-каналів в Outlook, перейшовши на вкладку «Основне» і натиснувши «Правила». Там виберіть «Створити правило» і виберіть критерії для правила, такі як тема, відправник або ключове слово. Потім виберіть дії, які має виконати Outlook, наприклад, перемістити елемент до певної папки або позначити його як прочитаний. Нарешті, натисніть «ОК», щоб зберегти і активувати правило.

Позначки:
close