“Photoshop, Word і Excel”: вони простіші, ніж ви думаєте

Для того, щоб навчитися редагувати фотографії, створювати анімації вам не обов’язково платити гроші та відвідувати курси. В інтернеті безліч статей і YouTube-каналів, які допоможуть вам розібратися у фотошопі. Навчитися азів фотошопу ви можете на офіційному сайті Adobe.com або за допомогою відеоуроків.

Кілька порад під час роботи з Adobe Photoshop:

1. Для зміни розміру зображення натисніть поєднання клавіш Cmd/Ctrl+Alt+I .

2. Малювання прямої лінії — одна з найпопулярніших дій у фотошопі. Для того щоб лінія вийшла ідеально пряма, затисніть клавішу Shift .

3 Іноді потрібно приховати шари і залишити тільки один. Для цього потрібно затиснути Alt і клікнути по значку ока редагованого шару. Для повернення видимості інших шарів потрібно повторити ту саму дію.

Word

Word — текстова програма, призначена для створення, перегляду та редагування документів із застосуванням найпростіших таблиць. Існує безліч хитрощів під час роботи з Word: від набору клавіш до перекладу тексту.

Кілька порад під час роботи з Word:

1. Не обов’язково натискати клавішу зберегти через кожну хвилину. Зайдіть у вкладку «Файл» → «Параметри» → «Збереження». Далі встановлюєте потрібний часовий інтервал.

2 Ті, хто часто редагують текст, стикаються з проблемою пошуку синонімів. У Word ця функція вбудована в програму. Клацніть на потрібне слово правою кнопкою миші, у вікні, що з’явилося, виберіть блок «Синоніми».

Excel

Таблиці Excel допомагають проводити статистичні розрахунки. На сьогодні ця програма є однією з найпопулярніших у світі.

Кілька порад під час роботи з Excel:

1. Під час роботи з великою кількістю формул можна легко заплутатися. Щоб зрозуміти, звідки взялися ті чи інші цифри, на вкладці «Формули» натисніть на «Впливові комірки».

2. Із програмою легко вводити дані одночасно в кілька клітинок. Виберіть комірки, введіть потрібну інформацію та натисніть Ctrl + Enter. Дані з’являться в усіх вибраних клітинках.

PowerPoint

PowerPoint допомагає користувачам створювати презентації та відображати їх у широкому форматі через проектор або екран телевізора.

Кілька порад під час роботи з PowerPoint:

1. Як скопіювати стиль слайдів за допомогою декількох клавіш? Для початку виберіть текст або фігуру, слідом натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + C . Виділіть один або кілька об’єктів на цьому ж слайді в іншому стилі. Натисніть комбінацію Ctrl + Shift + V . Стиль першого об’єкта поширився на нові.

2. Не бійтеся використовувати шаблони PowerPoint. Навіть мінімальний шаблон дасть змогу зробити всю презентацію в єдиному стилі й не замислюватися про вибір кольорової палітри зі шрифтами.

Сайти з готовими шаблонами презентацій:

Нагадаємо, що NUR.KZ запустив нову рубрику під назвою «Карантин». У ній редакція поділиться лайфхаками, як проводити час вдома весело і з користю.

У нашому Telegram-каналі тільки найважливіші та найцікавіші новини. Це зручно. Підписуйтесь!

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , , , ,
close