Андрій Малахов: біографія, кар’єра, особисте життя

Як би часто не змінювалися обличчя на телебаченні, залишаються ті, кого глядачі знають і люблять протягом десятків років. Працьовитість і харизма допомагають їм досягати висот. Ілюстрація цьому — знаменитий російський телеведучий Андрій Малахов. Біографія зірки знала і злети, і падіння. Про них розповімо нижче.

Андрій Малахов: біографія, сім’я

Сьогодні Андрій Малахов — телеведучий, добре відомий по всій країні. Але майбутній зірці довелося пройти довгий шлях, перш ніж заслужити столичні контракти. Яким він був, дізнайтеся далі:

Біографія ведучого

Почнемо з того, де і коли з’явився на світ Андрій Малахов. Дата народження знаменитості — 11 січня 1972 року, а його мала батьківщина розташована в Мурманській області.

Батьки майбутньої телезірки були освіченими, інтелігентними людьми:

 • Мати Людмила працювала вихователькою в дитячому садку, а пізніше — його завідувачкою.
 • Батько Микола Малахов за освітою інженер-геодезист. Він досліджував копалини на Кольському півострові.

З юних років Малахов Андрій виявляв кмітливість і розмовний талант:

 1. Юнак демонстрував успіхи в навчанні і закінчив школу зі срібною медаллю.
 2. Також Андрій навчався грі на скрипці. До музики душа не лежала, але викладачі музичної школи розгледіли в хлопцеві інший дар — ведучого. Тому вже тоді він вів усі місцеві заходи.

Після школи молодий чоловік вирушив до столиці, де вступив до МДУ на факультет журналістики. За час навчання встиг пройти практику в новинному виданні та попрацювати на телебаченні. У 1995 році Малахов закінчив престижний виш, отримавши диплом із відзнакою.

Також ще студентом Андрій Малахов пройшов стажування в Мічиганському університеті в США:

 • Під час навчального року іноземні студенти жили в гуртожитку, а влітку юнак мешкав у будинку у декана і наглядав за його житлом, поки той був у відпустці з сім’єю.
 • Щоб виживати в Америці, Андрій знаходив різні підробітки.
 • Також за океаном Малахову вдалося попрацювати на студії в Детройті — філії Paramount Pictures.

Повернувшись до Росії, Андрій Малахов став робити перші кроки до телевізійної кар’єри. Але також ведучий завжди прагнув до всебічного розвитку і пробував себе в різних ролях і сферах:

 • У 1998 році вступив до РДГУ на юридичний факультет.
 • У цьому ж університеті, а також у Першій Медіа Академії МІРБІС викладав студентам журналістику.
 • У 2007-му став головним редактором журналу про зіркове життя і шоу-бізнес, який існував під керівництвом Малахова до 2019 року.
 • У 2006-му, випустив власну книгу «Мои любимые блондинки».

До слова, авторська книга проливає світло на особисте життя ведучого, але лише частково. Детальніше про неї розповімо далі.

Особисте життя Андрія Малахова

Яскрава зовнішність, галантність і гострий розум привертали до Малахова не тільки увагу громадськості, а й успішних жінок. Відомо, що у ведучого були стосунки з:

 • бізнес-леді Мариною Кузьміною;
 • актрисою Оленою Кориковою;
 • співачкою Анною Сєдоковою.

Шоумен знявся в кліпі Сєдокової на пісню «Привыкаю», а пізніше навіть покликав заміж. Однак, коли настала призначена дата торжества, Малахов представив нову супутницю.

Нею виявилася Наталя Шкульова — російський видавець відомих глянцевих журналів, дочка медіамагната Віктора Шкульова. Стосунки Наталії та Андрія почалися 2009 року, а 2011-го пара зіграла розкішне весілля в Парижі, у Версальському палаці.

Зірковий ведучий розлучився зі статусом холостяка в 39-річному віці. Як зізнавався Малахов, дружина підкорила його своєю проникливістю, фінансовою незалежністю і водночас скромністю.

У 2017 році дружина Малахова подарувала йому первістка — сина Олександра. Після народження спадкоємця в програмі «Прямий ефір» Андрій Малахов запропонував глядачам вибрати малюкові відповідне ім’я і запустив голосування.

Із сином ведучого пов’язаний ще один цікавий факт: уже в дворічному віці зірковий батько віддав його до музичної школи. Хоча сам неодноразово зізнавався, що з небажанням відвідував заняття музикою.

Протягом трьох років після народження дитини преса регулярно пише про те, що Андрій і Наталя розлучаються. Іноді чутки змінюються новинами про те, що дружина Малахова вагітна другою дитиною. Однак подружжя пліток плітки не коментує, натомість публікує в соцмережах зворушливі спільні фото.

Андрій Малахов: кар’єра і творчість

Кар’єра Андрія Малахова стартувала, коли він повернувся зі США. Молодий журналіст шукав місце, де зможе використати отримані знання та навички:

 • пройшов практику в газеті «Московские новости»;
 • готував сюжети і вів програму «Стиль» на радіо Maximum;
 • працював редактором, а пізніше і ведучим шоу «Доброго ранку» на Останкіно.

Першим значущим проектом, до якого доклав руку Малахов, була передача «Велике прання», що вийшла 2001 року на ОРТ. Щовечора в студії програми Андрій Малахов обговорював із гостями актуальні теми, порушував непрості питання, які було не заведено виносити на публіку: особисте життя, сімейні скандали, зради, залежності тощо. Ток-шоу швидко здобуло успіх, зокрема завдяки харизмі ведучого.

У Малахова була особлива манера ведення таких передач: він майстерно розпалював інтригу, утримуючи глядачів біля телеекранів. Крім того, вже в той час про зірку заговорили як про найстильнішого ведучого на російському телебаченні.

Пізніше на зміну «Великому пранню» прийшла програма «П’ять вечорів», а в 2005-му на екрани вийшов проект «Пусть говорят». Нові телепередачі продовжували традиції колись популярного ток-шоу, а «Первый канал» став асоціюватися у глядачів насамперед із Малаховим:

 • Він подобався публіці тим, що завжди дивився в суть запитань, намагався знайти вихід, дійти рішення чи компромісу.
 • Щоправда, було й чимало критики.

Як би там не було, саме ці програми принесли ведучому славу і затребуваність. Загалом «Велике прання», «П’ять вечорів» і «Пусть говорят» Андрій Малахов вів шістнадцять років. У 2017-му глядачів вразила новина про те, що ведучий залишає проект.

Кар’єра Малахова продовжилася на одному з відомих російських каналів. Він став обличчям кількох успішних проектів:

 1. З 2017 року Малахов — ведучий і продюсер програми «Прямий ефір» (пізніше «Андрей Малахов. Прямой эфир»).
 2. Також 2017 року стартувало суботнє шоу «Привіт, Андрію!».
 3. Навесні 2020-го Малахов став ведучим «Танців із зірками».

Появи телезірки на екрані ніколи не обмежувалися лише цими великими проєктами. Андрій Малахов вів «Євробачення», різноманітні концерти та фестивалі, телевікторини, музичні та медичні передачі, брав участь у багатьох шоу як запрошена зірка. Крім того, знаменитість двічі з’являвся в кліпах естрадних співачок («Бузковий рай» Наташі Корольової та «Звикаю» Анни Сєдокової), а також багаторазово грав самого себе в кіно та серіалах.

Де б не з’являвся Андрій Малахов, передача з ним приречена на успіх. Його люблять глядачі, поважають колеги, а список його телеробіт з кожним роком поповнюється дедалі новими амбітними проектами.

Позначки:, , , , , ,
close