Буковель, Драгобрат та інші комплекси для відпочинку не є взірцем для КМ КРАСІЯ РЕЗІДЕНС

Буковель, Драгобрат та інші комплекси для відпочинку не є взірцем для КМ КРАСІЯ РЕЗІДЕНС

Саме так заявив на прес-конференції засновник проекту КМ КРАСІЯ РЕЗІДЕНС – Гондорчин Сергій Федорович

Який будується на території гори Красія в Закарпатській області. Буковель і Красію навіть порівнянювати не варто, це все рівно що порівнювати Нью Йорк і Дубаї. Це різні локації, різні ціни, різні види відпочинку і зовсім різні програми розвитку.

Не можна казати там краще, а там гірше, там дешевше, а там дорожче. У всіх комплексах по своєму добре, і на всіх територіях є свої плюси.Ми обрали територію гори Красія, тому що для нашої програми розвитку та для створюваних нами програм для відпочинку гора Красія є найкращим місцем для їх реалізації. І ми не орієнтуємось на програми інших турбаз та комплексів для відпочинку, ми створюємо власні, які є актуальними вигідними для інвесторів та цікавими для відпочиваючих саме на нашій території.


 Дана прес-конференція відбулась за ініціативою ГО Головне управління міжнародного економічного розвитку, метою якого є залучення іноземних інвестицій в Україну, та взаємовигідна інтеграція бізнесу.


На прес-конференції спікер Головного управління міжнародного економічного розвитку – Машіка Каріна Степанівна задала ще ряд питань засновнику проекту Гондорчин Сергію Федоровичу та керівнику відділу по роботі з інвесторами ТОВ РЕЛЬЕФ ЛТД – Хоменку Сергію Васильовичу.

  Про це більш детально ви зможете дізнатися з відео на ютуб каналі: РЕЛЬЕФ ДЕВЕЛОПМЕНТ, на тему: Прес-конференція КМ КРАСІЯ РЕЗІДЕНС / Бізнес центр IQ / Інвестиції в нерухомість Закарпаття.Посилання на відео:
https://youtu.be/R1QLBh6gw_Q

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
close