Як вибрати плитку для ванної кімнати для підлоги?

Ванна кімната — одне з приміщень, де ми проводимо найбільше часу. Вона має бути функціональною і безпечною, тому під час вибору плитки для підлоги для ванної кімнати слід пам’ятати про кілька важливих правил, завдяки яким ми створимо доброзичливий і красивий інтер’єр. Як вибрати плитку для ванної кімнати? Чим ми повинні керуватися і на що звернути особливу увагу? Виробники перевершують один одного в ідеях, тому рекомендуємо вибирати плитку в магазині https://keramhall.com.ua/, тут представлений великий асортимент за гарною ціною..

Магазини сповнені нових товарів. Яка плитка для підлоги у ванній підійде найкраще? Ось кілька порад, які допоможуть вам оцінити це, а вибрати цікаву коллекцію можете за посиланням https://keramhall.com.ua/ua/plitka-nastennaja/mode:collections/.

Ключові параметри при виборі плитки для ванної кімнати — що дійсно важливо

Обираючи плитку для ванної кімнати, варто пам’ятати, що керамограніт повинен відповідати розміру і формі приміщення. Тому перш ніж вирушати за покупками, складіть попередній проєкт і виміряйте простір, де укладатиметься керамограніт або теракота. Якщо ви не знаєте, яку плитку вибрати для ванної кімнати, скористайтеся послугою візуалізації, яка є стандартною в багатьох магазинах. Візуалізація допомагає прийняти рішення навіть найприскіпливішому покупцеві.

Виберіть правильну форму

Яку плитку вибрати для ванної кімнати, якщо це невелике приміщення, яке складно облаштувати через численні нахили або нерівності? Дуже практичним рішенням буде класична одноколірна прямокутна плитка, яка підходить для будь-якого типу приміщень. Якщо ви знаєте, що укладання плитки на підлогу потребуватиме її підрізання, шукайте плитку без малюнка. Кінцевий результат буде набагато кращим. Виберіть плитку для маленької ванної кімнати, щоб оптично збільшити інтер’єр. Плитка світлих тонів не тільки зробить інтер’єр яскравішим, а й дозволить візуально збільшити його площу. Дзеркальна плитка — розумне і все більш популярне рішення, яке оптично збільшить навіть найменшу ванну кімнату.

Якщо ви щасливий володар великої ванної кімнати, ви можете вибрати велику плитку, яка при правильній експозиції стане справжньою окрасою.

Ринок пропонує нам дуже широкий вибір розмірів і форм плитки. Крім класичної квадратної або прямокутної плитки, ви також можете знайти шестикутну плитку. Чи буде цей тип продукту працювати на підлозі? Так, за умови, що вони обрані правильно. Плитка у ванній кімнаті має бути неслизькою, тому якщо ви знайдете таку шестикутну плитку, сміливо використовуйте її на обраній вами поверхні.

Виберіть провідний колір інтер’єру

Під час вибору плитки для ванної кімнати буде корисно заздалегідь визначити колірну гаму, в якій ви хочете витримати інтер’єр. Перевірена і випробувана схема — вибрати один провідний колір і поєднувати його з додатковими кольорами. Якщо ви любите трохи божеволіти і обираєте для підлоги різнокольорову плитку в стилі печворк, пам’ятайте, що інша частина кімнати має бути стриманою. Багатобарвна візерунчаста керамічна плитка матиме гарний вигляд тільки в тому разі, якщо ви не переборщите з аксесуарами.

Перевірте матеріал

Дуже важливо, щоб плитка для ванної була виготовлена з якісного матеріалу. Плитка, виготовлена з матеріалу вищого класу, прослужить довше. Плитка для підлоги має бути одночасно вологостійкою і неслизькою. Рекомендується, щоб плитка у ванних кімнатах мала рейтинг протиковзання «R9» або «R10». Під час вибору плитки для підлоги варто враховувати ще один важливий параметр, а саме клас стирання. Принцип простий. Що вищий клас, то вища стійкість плитки до стирання і подряпин. Пам’ятайте, що на підлогу укладається тільки спеціально призначена для цього керамогранітна плитка. До появи на ринку керамограніту королем ванних кімнат була теракота. На перший погляд важко розрізнити ці два матеріали. Обидва види плитки виглядають однаково і мають схожі властивості. Однак у керамограніту є невелика перевага — він твердіший і менше вбирає вологу, ніж теракота, тому ймовірність його пошкодження менша. При виборі настінної плитки використовуйте ті самі критерії, що і при виборі плитки для підлоги.

Плитка і стиль приміщення

Для того щоб правильно вибрати плитку, необхідно спочатку визначитися зі стилем приміщення. Якщо ваша мрія — сучасний, розкішний інтер’єр, що нагадує спа-салон, пошукайте плитку для підлоги або настінну плитку, що імітує мармур. Керамограніт XXL матиме красивий і надзвичайно елегантний вигляд. Відпочити від елегантності мармуру можна за допомогою керамограніту з сирого бетону, який нині дуже популярний і часто використовується у виставкових залах.

Однак не всім до душі елегантний необроблений стиль. Якщо вам потрібен затишний і атмосферний простір, бо саме там ви найкраще розслабляєтеся, ви можете обрати плитку з деревним малюнком. Вони зігріють приміщення і внесуть приємну атмосферу. Якщо ви зупинили свій вибір на керамічній плитці з деревним малюнком, підберіть на додаток до неї білу дрібну плитку у формі цегли. Вони є перевіреним і випробуваним доповненням та ідеальним завершальним штрихом для багатьох аранжувань.

Дуже модною і такою, що часто обирається в даний час, є плитка в стилі печворк. Ми повинні визнати, що вони виглядають чарівно і можуть створити приголомшливий інтер’єр. Якщо ви вирішите використовувати це рішення у своїй ванній кімнаті, не забудьте вибрати плитку приглушених і спокійних кольорів. Плитка печворк має інтенсивні візерунки та кольори. Вміле їх використання, особливо для маленької ванної кімнати, — досить складне завдання.

Незвичайні візерунки на плитці

Вибір плитки для інтер’єру, в якому не бракує нерівностей, здається клопіткою справою. Ніщо не може бути далі від істини. Виробники пішли назустріч найнезвичайнішим побажанням покупців і створили цілу колекцію плитки абсолютно незвичайних і неочевидних форм. Вибір такої керамічної плитки дозволить замаскувати багато нерівностей ванної кімнати.

Позначки:, , , , , , , ,
close