Як придбати землю

Перед тим, як приступити до будівельних робіт будинку, потрібно дуже уважно підібрати, а потім купити ділянку землі.

Головними труднощами в даному питанні залишаються деталі, що стосуються оформлення ділянки під ІЖС. Потрібно дізнатися масу невидимих ​​моментів, перед тим, як підписати договір купівлі-продажу або оренди. А якщо ви хочете купити ділянку, переходите на сайт https://uland.com.ua/.

Особливості покупки ділянки землі

Ділянка землі часто купується для того, щоб в перспективі на ньому можна було побудувати житловий об’єкт. Завдяки цьому після будівельних робіт та здачі в експлуатацію будівлі буде присвоєно персональний адресу, за якою даний будинок в перспективі можна буде знайти на карті.

Як тільки об’єкту присвоюється адреса, і він пройшов реєстрацію в якості нерухомого об’єкта, приступаємо до отримання дозволу на застосування всіх наявних на території комунальних об’єктів. Сюди входять:

Варто завчасно проаналізувати технічні документи, що регламентують норми і правила забудови під ІЖС. Їх можна знайти в ГК Російської Федерації.

Також не забувайте, що в будинку після здачі в експлуатацію може бути прописана лише одна сім’я, а висота будівлі в цьому випадку не повинна бути більше 3 поверхів.

Перед придбанням потрібно подбати і про те, щоб переконатися в юридичній чистоті ділянки, щоб в перспективі не було проблем з тим, що земля не призначалася для будівництва житлових об’єктів.

Як придбати ділянки землі

Будь-яка ділянка землі завжди комусь належить, завдяки цьому отримати його у власне користування можна декількома варіантами:

· Придбати у держави, муніципалітету, селищної адміністрації через заявку на участь в аукціоні, виконуючи всі правила цієї процедури.

· Придбати у господаря (фізичної або юридичної особи) через підписання договору купівлі-продажу.

Перед тим, як зупинитися на одній з ділянок, рекомендується уважно вивчити всі варіанти і їх відмінності один від одного. Крім того, не потрібно забувати уточнити інформацію про властивості грунту.

Вибір ділянки

Крім того, що ділянка повинна відповідати всім вимогам покупця для подальшого будівництва, варто також розглянути можливість підключення всіх необхідних комунікацій. Наприклад, земля може повністю своїм становищем і видами, втім підключення водозабезпечення не має перспектив навіть на багато років вперед. Сенсу в подібній покупці просто на просто немає, завдяки цьому найкраще відразу ж почати пошук іншого оптимального варіанту.

Якщо ж з підведенням комунікацій все в добре, то рекомендується проаналізувати такі моменти:

Перед тим, як погоджуватися на озвучену вартість ділянки, повивчати ціну за м2 прилеглих земель. Надмірно завищену суму можна спробувати збити, а бюджетна ціна — це привід подумати, чи все в порядку на цьому земельному наділі. Крім того, ділянка землі, що має вигляд дозволеного землекористування для виконання сільськогосподарської діяльності, не рекомендується до покупки.

Позначки:, , , ,
close