Що таке автоматичне реле напруги та для чого його використовують

Цей пристрій виконує надзвичайно важливу функцію — захищає побутову та офісну техніку від ламання під час стрибків напруги. На жаль неякісне електропостачання досить часто зустрічається у наш час, а особливо у будинках зі старою електропроводкою.

Якщо немає автоматичного реле напруги виникає великий ризик, що при першому ж перепаду напруги ваша техніка поламається. Тож доведеться витрачати кошти на ремонт або ж навіть на покупку нових приладів. Аби цього не сталося радимо вам придбати реле напруги.

У інтернет-магазині 16А ви можете знайти реле напруги з різноманітними характеристиками. Завдяки широкому асортименту зробити правильний вибір буде надзвичайно легко.

Варто звернути увагу перед покупкою на :

  • діапазон робочої напруги
  • швидкість спрацювання
  • кількість полюсів
  • максимальний робочий струм
  • виробника

Автоматичні реле контролю DigiTOP — це стопроцентна гарантія безпеки вашої техніки. Ці пристрої працюють безперервно та без зупинок аналізують в мережі напругу. А це означає, що ви може бути повністю спокійними за свої прилади. Якщо виникне стрибок напруги, реле автоматично відключить пристрій, а після її нормалізації, негайно поверне роботу техніки у звичайний режим.

DigiTOP — це лідер на ринку з виготовлення низьковольтного обладнання. Їхня продукція широко відома високою якістю. Ця компанія розвивається шаленими темпами та постійно вдосконалює свою продукцію. DigiTOP існує вже тривалий період часу. Усі товари виготовляють лише найкращу висококваліфіковані інженери. Тож у надійності їхньої продукції можна не сумніватися.

Основні переваги реле DigiTOP:

  • автоматичне відновлення роботи техніки
  • легко монтується
  • не потребує складного технічного обслуговування
  • не великі габарити
  • висока якість

Крім цього не можна забувати, що реле бувають одно та трифазні, адже вам потрібно обирати цей пристрій в залежності від кількості фаз у вашому помешканні.

Ще однією важливою перевагою реле є його надзвичайно зручне та просте використання. Спеціально для вашого комфорту, існує можливість самостійно обирати поріг чутливості та змога змінювати його у будь-який момент.

І мабуть, основною причиною чому потрібно придбати реле напруги є безпека вашого життя. Адже цей пристрій зменшує до мінімуму ризик виникнення пожежі, що у свою чергу захищає вас та ваше здоров’я.

Отже, якщо ви вирішили придбати автоматичне реле контролю DigiTOP, інтернет-магазин 16А саме те, що вам потрібно. Адже ми дбаємо про своїх клієнтів та пропонуємо лише найкраще. І до того ж, гарантуємо оригінальність та високу якість усіх товарів.

Як вибрати стабілізатор напруги для будинку? Види стабілізаторів напруги для дому.

Реле напряжения. Защита от перепадов (скачков) напряжения.

Позначки:, , , , , , , , , , ,
close