Ліжка для спальні – як вибрати міцну двоспальне ліжко?

Правильно підібрана, зручне ліжко-запорука комфортного і здорового сну. З огляду на, що час, відведений на сон, становить майже 1/3 нашого життя, до вибору цього предмета меблів слід підходити з особливою ретельністю. У цьому випадку не варто йти на компроміс. Чим керуватися при покупці ідеального подружнього ложа? Ми підготували кілька практичних порад.

На що слід звернути увагу при виборі зручного двоспального ліжка? Слід пам’ятати, що двоспальне ліжко — крім того, що вона повинна бути досить великою — повинна бути хорошої якості, міцно зібрана, мати відповідний каркас і більш міцну конструкцію, ніж односпальне. ліжко для спальні зазвичай складається з чотирьох компонентів: каркаса, рами, узголів’я і ніжок. При виборі ліжка найкраще враховувати кожен з цих факторів. Але по черзі.

Розмір.

Це індивідуальне питання. Якщо мова йде про двоспальному ліжку, Мінімальна ширина становить 140 см, що цілком достатньо для деяких людей. Інші ж вважають за краще дуже широкі грядки — 180 або навіть 200 см.якщо розміри вашої спальні дозволяють, вам слід вибрати одну з великих моделей для більшого комфорту під час сну. А як щодо довжини? Стандартна довжина становить близько 200 см, але людям з ростом вище 180 см слід шукати ліжко 220 см.

Висота

Ще одна дуже важлива особливість ліжка. Оптимальна висота знаходиться в діапазоні 40-50 см. це важливо не тільки для нашого комфорту при вставанні, але і для забезпечення належного повітрообміну, який впливає як на довговічність матраца, так і на гігієну сну. Как? Правильна висота забезпечує вентиляцію матраца знизу і дозволяє не вдихати пил на підлозі.

Тип деревини

Порода деревини також має велике значення. Сосна, наприклад, ідеально підходить для алергіків, оскільки вона має електростатичні властивості, тому пил не буде збиратися на меблях. Недоліком сосни в порівнянні з іншими породами деревини є те, що вона менш довговічна, ніж бук або нестаріючий, твердий дуб.

Рама

Незважаючи на свою невидимість, каркас — це елемент, який, поряд з матрацом, є основним фактором, що визначає комфортний і здоровий сон. Існують моделі ліжок з каркасом, заповненим меблевим щитом, на який кладеться матрац, але набагато кращим рішенням (як для нашого здоров’я, так і для самого матраца) є каркас з рейок, який можна легко придбати окремо. На що слід звернути увагу при виборі рейкового підстави?

Планки повинні бути гнучкими і з’єднаними один з одним (інакше вони будуть рухатися і викликати дискомфорт, матрац буде просідати). Їх повинно бути багато, розташованих через невеликі проміжки. Соснові рами можуть бути схильні до деформації, тому більш популярні букові рами — вони міцні і пружні, що дозволяє їм добре працювати при русі матраца. Цікавою пропозицією є регульована рама, яка дозволяє підняти частину матраца (на висоті спини і ніг), підвищуючи комфорт відпочинку. Однак він не підійде, якщо ви плануєте купити пружинний матрац, так як його неможливо зігнути. Якщо ліжко велике, добре б встановити додаткову ніжку посередині, щоб підтримати матрац і запобігти деформації планок під його вагою.

Узголів’я

Узголів’я виконує не тільки декоративну функцію. Це ідеальне рішення, якщо ви любите читати перед сном, або у вас є звичка лежати з ноутбуком або дивитися фільми в ліжку. Підголовник гарантує нам комфорт і захищає стіну від стирання або забруднення. Якщо ліжко не стоїть прямо біля стіни, це також запобігає падінню подушок на підлогу. Виберіть, наприклад, дерев’яне або м’яке узголів’я, в залежності від ваших уподобань і загального дизайну спальні.

Функція зберігання

Ліжко в спальні не завжди має місце для зберігання або ящик для постільної білизни — ми зазвичай накриваємо її декоративним покривалом, так що це не так вже й необхідно. Але додаткове зберігання корисно в будь-якому будинку, особливо в тісних приміщеннях, де недолік практичного зберігання найбільш помітний. Тоді варто придбати окремий ящик для зберігання. Після того як ви вибрали ліжко, що відповідає всім вашим вимогам, залишається тільки купити хороший матрац. Тоді ви зможете просто насолодитися приємним відпочинком. Обов’язково ознайомтеся з нашою пропозицією, доступною на сайті або відвідайте найближчий магазин. Ми допоможемо вам зробити найкращий вибір на місці.

Позначки:, , , , , , , , ,
close