Екскаватори AТЕК та комплектуючі до них

Київський екскаваторний завод займався виробництвом спецтехніки АТЕК, яка була оптимальною для експлуатації в умовах України. Обладнання відмінно пристосоване до перепадів температур та морозів, добре зарекомендувала себе з погляду експлуатаційних показників.

Екскаватори навантажувачі Атек є одними з найпопулярніших на сьогоднішній день, вони зручні у використанні в умовах обмеженого простору та застосовуються в основному на землерийних роботах у межах міста.

АТЕК вироблялися із використанням сучасних технологій та обладнання, відповідного європейським стандартам якості. Складання на території України зробило цю спецтехніку доступною для представників малого та середнього бізнесу. Незважаючи на припинення виробництва цих моделей, вони та запчастини до них доступні для придбання в ТОВ РГС-Україна.

Загальні особливості екскаваторів ATEK

Доступна спецтехніка вітчизняного виробництва має низку важливих технічних характеристик, які роблять її практичною і затребуваною не тільки в Україні.

Функція бокового розвороту дуже актуальна в обмежених умовах. Вона дозволяє збільшити маневреність і комфорт експлуатації цієї техніки.

Невеликі моделі вантажопідйомністю від 750 кілограмів до тонни оптимальні для комунальних господарств, невеликих будівельних майданчиків, комунальних компаній. Ця техніка може порівняно швидко переміщатися в межах міста та оснащена зручною системою управління. Кабіна оператора відповідає європейським стандартам якості з безпеки та комфорту експлуатації. Для роботи в зимових умовах екскаватор оснащений обігрівачем та якісним панорамним склінням.

Області застосування машин AТЕК

Використання екскаваторів-навантажувачів необмежене, все більше користувачів спецтехніки звертають увагу на обладнання вітчизняного виробництва. Атеки практично не поступається зарубіжній техніці за жодним параметром. Сучасна гідравлічна система забезпечує плавний рух робочих органів та навісного обладнання, агрегати надійно захищено від перевантажень.

Техніку широко використовують у будівельній сфері та комунальному господарстві. Щодо робіт в умовах обмеженого простору, їм немає заміни. Ці машини працюють будь-де.

Навісне обладнання для екскаваторів

Для екскаваторів розроблено широкий спектр навісного обладнання. Ця машина може працювати як екскаватор, бульдозер або комунальна машина. Є для цього виду спецтехніки та бурильні установки, які також мають попит у будівництві.

Потужності міні навантажувачів цілком достатньо для виконання досить трудомістких та складних завдань. Машини можуть працювати як снігоприбиральники, чистити дороги. При встановленні спеціального обладнання техніка виконує функції гідромолота, здатна перетворюватися з фронтального навантажувача на вилочний. Важливою перевагою є можливість легкої заміни навісного обладнання.

Запчастини на АТЕК

Те, що навантажувачі вироблялися в Україні, є перевагою ще й у тому, що комплектуючі для них завжди доступні. Оригінальні запчастини на навантажувачі гарантують швидкий ремонт та обслуговування спецтехніки, а також забезпечують тривалий термін їхньої експлуатації. Також, маючи запчастини, завжди можливо здійснити досить недорогий капитальний ремонт спецтехники.

Комплектуючі до цих екскаваторів доступні у ТОВ РГС -Україна. Це дуже важливо, тому що при поломці техніки не доведеться чекати довгої доставки. І навіть у разі необхідності відправлення у віддалений регіон, деталі екскаватора прийдуть швидше, ніж при замовленні обладнання з Європи. До того ж ці запчастини відрізняються невисокою вартістю та практичністю. Вони легко монтуються та демонтуються при заміні чи ремонті.

Позначки:, , , , , , ,
close