ДонГУУ

ДонГУУ

Донецький державний університет вважається провідним в Українi багатопрофільним навчально-науковим комплексом, який реалізує єдність навчального процесу і наукових досліджень із залученням інтелектуального потенціалу та матеріально-технічної бази абстрактних науково-дослідних інститутів і провідних підприємств держави.

Як центр інтеграції середньої, вищої університетської освіти і фундаментальної науки ДонДУУ робить в регіоні функції:

  • центру безперервної освіти: ліцей, підшефні школи і Невелика Академія наук, технікуми, університет;
  • центру розвитку фундаментальних наукових досліджень з справжнім, гуманітарних і економічних наук;
  • інформаційного центру, який видає навчальну, навчально-методичну та наукову літературу, розвиває хороші засоби отримання і обміну інформацією;
  • центру культури, де проводяться конференції та суперечки, присвячені різним сферам знань, творчі вечори, фестивалі, виконується процес духовного виховання молодого покоління.

28 травня 1965 року Постановою Ради міністрів СРСР було вирішено про створення Донецького державного університету як частини Донецького наукового центру.

24 грудня 1965 року в Донецькому оперному театрі відбулися урочисті збори, присвячені відкриттю Донецький державний університет управління  і ДНЦ Академії наук України.

За задумом творців ДНЦ АН УРСР абстрактні інститути та університет склали єдиний науково-навчальний комплекс.

Викладацькі кадри

Загальний професорсько-викладацький склад університету — це понад 500 висококваліфікованих викладачів, в тому числі, 74 доктори наук, професори; 243 кандидата наук, доцента, а також керівники підприємств, асоціацій, корпорацій, банків, фірм Донецької області.

Позначки:, ,
close