Анджеліна Джолі розгорнула новий шедевр: фільм “Спочатку вони вбили мого батька” готовий до перемоги на престижній премії “Оскар”.

Акторка і режисерка Анджеліна Джолі повідомила про підготовку до виходу фільму «Спочатку вони вбили мого батька», заснованого на реальних подіях. Фільм, який вже встиг отримати схвальні відгуки критиків і глядачів, претендує на нагороду «Оскар». Які секрети приховує за собою новий шедевр Джолі і чому він став одним із головних кінопроєктів року — читайте в нашій статті.

Анджеліна Джолі здійснює кінематографічний прорив із фільмом «Спочатку вони вбили мого батька», можливий учасник престижної номінації «Оскар»Анджеліна Джолі — не лише відома акторка, а й талановитий режисер. Її новий фільм «Спочатку вони вбили мого батька» не тільки викликає величезний інтерес у кіносвіті, а й претендує на звання найкращого іноземного фільму на 90-х «Оскарах».

Ця картина є екранізацією автобіографічної книги Луна Нгуєна «Спочатку вони вбили мого батька: розповідь дочки камбоджійського генерала». Вона оповідає про події геноциду, що стався в Камбоджі в 1970-х роках, і їхнє відображення в долі головної героїні.

Перш ніж стати фільмом, «Спочатку вони вбили мого батька» був спочатку оголошений «катастрофічно невдалою» книжкою камбоджійською журналісткою. Однак, коли Джолі вперше прочитала її, вона була вражена історією дівчинки, яка пережила жахіття геноциду, і впродовж двох років працювала над сценарієм, щоб гідно передати життя і трагічну долю її героїні на екрані.

Фільм «Спочатку вони вбили мого батька»

Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» — це вражаючий кінематографічний проєкт, створений режисеркою Анджеліною Джолі. Фільм був заснований на бестселері Луни Йонг і оповідає історію про виживання дев’ятирічної дівчинки під час камбоджійського геноциду.

Цей проект по-справжньому унікальний. Фільм не тільки розповідає про жорстоку історію геноциду, а й втілює на екрані виконавську майстерність багатьох національних акторів і каскадерів.

Дивлячись на цей фільм, глядачі плавно переносяться в обстановку Камбоджі, в оточення людей, які перебувають на межі виживання. У фільмі поєднуються важкі долі шукачів пригод і катастрофічні історії, що відкинули на Батьківщині свою долю багатьох камбоджійців.

Якщо ви хочете зануритися в приголомшливий світ фільму і відчути на собі жах камбоджійського геноциду, то «Спочатку вони вбили мого батька» — вірний вибір.

Претендент на «Оскар»

Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» став одним із претендентів на головну кінопремію у світі — «Оскар». Драма про життя дев’ятирічного хлопчика, який залишився один на тлі кривавих подій, вражає глядачів своєю щирістю.

Екранізація мемуарів Луонга Унга стала першим режисерським досвідом для Анджеліни Джолі. Однак, як вона заявляла в інтерв’ю, картина стала свого роду випробуванням для неї. Головну роль хлопчика зіграв син актриси, Пакс.

Незважаючи на те, що фільм не був обраний представником Камбоджі на «Оскар», він отримав високі оцінки критиків і став фаворитом глядачів. Журі порадувало, що було знайдено свіже глядацьке обличчя, яке зможе достукатися до сердець мільйонів людей по всьому світу.

Волею долі шукачем знань

Існують люди, які з дитинства були впевнені, чого хочуть у житті, але це не стосується кожного. Багато хто знаходить свою стезю, обираючи її тільки на певному етапі, зваживши різні варіанти.

Іноді трапляється так, що наш початковий план життя не виправдовується, а бажання чогось глибшого і смислового починає брати гору. І тут необхідно йти за своєю внутрішньою мотивацією, яка змушує займатися конкретною діяльністю й освоювати нові знання.

Іноді ці знання стають успіхом, а іноді призводять до нових відкриттів і виправлення помилок. У будь-якому разі, волею долі стаєш шукачем знань, який постійно прагне розвитку та досягнення нових висот.

Від актриси до режисера

Акторка та гуманітарний діяч Анджеліна Джолі не тільки відома своїми ролями в кіно, а й успішно зарекомендувала себе у світі режисури. Її перший фільм у ролі режисера «У пошуках землі нікого» був представлений на Каннському кінофестивалі 2011 року і отримав призи критиків.

Зараз Анджеліна готує новий фільм «Спочатку вони вбили мого батька», який описує історію виживання під час Камбоджійського геноциду, що стався 1975 року. Фільм став її першою роботою в жанрі біографічної драми і вже брав участь у численних кінофестивалях.

Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» заснований на автобіографічній книзі Лунг Ун, відомої письменниці та правозахисниці. Головні ролі у фільмі виконують діти Камбоджі, які раніше ніколи не знімалися в кіно. Анджеліна Джолі зізналася, що це було нелегко, але вона залишилася в захваті від роботи з дітьми та колишніми політичними в’язнями, з якими спілкувалася під час зйомок.

 • Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» вже отримав номінації на таких кінофестивалях, як
 1. Торонто
 2. Сіетл
 3. Сідней
 • Він також буде представлений на Венеціанському кінофестивалі та американському кінофестивалі в Нью-Йорку
 • Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» є ще одним доказом того, що Анджеліна Джолі проявляє свій талант не тільки в галузі акторства, а й у сфері режисури. Її нова робота вже викликала неабиякий інтерес і галас навколо можливої номінації на престижну кінопремію «Оскар».

  Емоційна історія виживання

  Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» заснований на реальних подіях у житті камбоджійського журналіста Лоунага Унга, який був вимушений тікати зі своєю сім’єю під час жорстокої революції Червоних Кхмерів 1975 року. Це емоційна історія виживання, яка привертає увагу не тільки своєю приголомшливою драматургією, а й унікальною формою розповіді.

  Режисер Анджеліна Джолі дбайливо ставиться до теми виживання в кіно, і «Спочатку вони вбили мого батька» на це не виняток. У фільмі описується не лише трагічний шлях героя, а й його життя до революції та після. Історія Лоунага Унга є унікальною та проникливою, і обіцяє підняти питання справедливості та моралі.

  Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» вирізняється з-поміж інших робіт Анджеліни Джолі, зачіпаючи теми тероризму та жорстокості, а також описуючи їхній вплив на життя сім’ї. Це не просто історія протистояння зла, це інтимний пронизливий показник життя і смерті на тлі божевільного режиму.

  Книжка і фільм

  Для багатьох глядачів фільм «Спочатку вони вбили мого батька» став першим знайомством з історією Камбоджі, її народу і культури. Проте історія цієї дівчинки, яка вижила в умовах громадянської війни, пережила втрату сім’ї та друзів, була спочатку описана в її власній книзі.

  Під назвою «First they Killed my Father: A Daughter of Cambodia Remembers» книжка вийшла 2000 року і розповідає про жахіття, які пережила її сім’я під час правління Червоних Кхмерів у країні в 1970-ті роки. Роман написаний у першій особі від імені дівчинки, що робить читання ще більш емоційним і живим.

  Письменницька робота Анджеліни Джолі особливо вразила того, хто знайшов рукопис серед книг на столі в Камбоджійському посольстві в Таїланді. Другий секретар посольства Луон Нгірен прочитав книгу і негайно висловив бажання зробити фільм. Було підписано спільну угоду з Анджеліною Джолі, щоб зняти фільм на основі книги.

  Фільм, знятий Анджеліною Джолі, не стільки екранізація книжки, скільки своєрідний гімн камбоджійському народу, якому вдалося вижити і протистояти жахам війни. Фільм яскравий, емоційний і барвистий. Сценарій написаний Сін Рі, камбоджійською жінкою, яка пережила ті ж жахи у своїй молодості, що й основна героїня книги — Луонг Ун.

  Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» став не тільки гучним кінопроектом Анджеліни Джолі, а й її особистою прихильністю Камбоджі та бажанням привернути увагу громадськості до проблем країни.

  Створення фільму «Спочатку вони вбили мого батька»

  Анджеліна Джолі, відома акторка і режисерка, готується до випуску свого нового фільму «Спочатку вони вбили мого батька». Цей фільм заснований на реальній історії життя Луонаг Унга, який у дитинстві вижив під час Руху Червоних Кхмерів у Камбоджі.

  Фільм був знятий камбоджійською мовою і забезпечений субтитрами англійською мовою, щоб дати глядачам по всьому світу можливість побачити правдиву історію життя Луонага Унга.

  Анджеліна Джолі працювала над цим фільмом близько трьох років, щоб показати життя в Камбоджі і відобразити культуру, традиції та минуле цієї країни. Вона також працювала разом зі своєю командою, щоб зробити фільм якомога реалістичнішим і занурити глядачів у навколишню атмосферу.

  Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» був поданий на премію «Оскар» у категорії «Найкращий іноземний фільм». З цим фільмом пов’язують великі надії, і глядачі по всьому світу чекають на свій реліз.

  • Режисер: Анджеліна Джолі
  • Оригінальна назва: មុនដំបូងងង្មមរក្រហមប្រវត្តិសាស្ត្រ
  • Країна виробництва: Камбоджа
  • Дата виходу: 10 лютого 2017 року

  Це по-нашому: локації, актори, зйомки

  Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» — це реальна історія, що сталася в Камбоджі в 1970-х роках. Режисер і сценарист Анджеліна Джолі відновила історію як головну тему фільму і вирішила знімати його в Камбоджі.

  Зйомки почалися в лютому 2016 року в Сієм-Ріпі і закінчилися в березні того ж року. Акторами фільму стали камбоджійські діти і молоді актори, які ніколи не знімалися у фільмах раніше.

  Анджеліна Джолі хотіла, щоб діти та актори були справжніми камбоджійцями, тому вона провела кастинг по всій країні. Вона знайшла своїх героїв у регіонах, які були безпосередньо пов’язані з історією фільму.

  Зйомки проходили у важких умовах — спека, пил, комахи. Але Анджеліна Джолі наполягла на тому, щоб усе відбувалося в Камбоджі. Вона хотіла, щоб глядачі побачили, що ця історія сталася в Камбоджі, і щоб вони відчули унікальну атмосферу країни.

  Східна культура на екрані

  Останніми роками кінематографи світу дедалі частіше представляють глядачам фільми, засновані на спогадах історичних персонажів, зокрема й тих, хто виріс у культурі Східної Азії. Одним із найяскравіших прикладів такого жанру є фільм «Спочатку вони вбили мого батька» режисерки Анджеліни Джолі, що розповідає історію приголомшливого життя жінки, яка виросла в Камбоджі за часів революції Червоних Кхмерів.

  Фільм розповідає історію сім’ї, що належить до китайського населення, яка жила разом із кхмерами і разом із ними пережила терор режиму Червоних Кхмерів. При цьому головним акцентом у фільмі є історія маленької дівчинки Луонг, яка стала свідком жахів режиму, втратила своїх батьків і боролася за виживання в екстремальних умовах.

  На екранах фільмів дедалі частіше починає з’являтися культура Східної Азії, адже вона становить інтерес для глядачів через її унікальність і таємницю. Фільми, засновані на східній культурі, стають не тільки культурним явищем, а й зразком для інших кінематографів, які прагнуть повторити успіхи фільмів цього жанру.

  • Приклади інших фільмів на цю тему:
  • «Спочивай мене поруч із місяцем» — китайський фільм, що оповідає про життя дівчини Цзінь Лу та її любов до китайського традиційного стилю життя;
  • «Прихований дракон, залитий тигром» — гонконгський фільм, присвячений бойовим мистецтвам, який є прикладом стилю в галузі кіномистецтва;
  • «Тисячолітній дракон» — фільм із Гонконгу, героєм якого є молодий кредитний менеджер і його успіхи в кар’єрі;
  • «П’ять елементів» — французький фантастичний фільм, що використовує східний зразок світу.

  Зйомки в Камбоджі

  Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» знімається в Камбоджі. Це місце має величезне значення для Анджеліни Джолі, оскільки вона вперше відвідала його під час зйомок фільму «Лара Крофт: Розкрадачка гробниць». Камбоджа також стала важливим місцем в її особистому житті, коли вона тут разом з Бредом Піттом приймала усиновлену дитину.

  Камбоджа — це не просто місце для зйомок. Це країна, яка дуже сильно пережила геноцид у 1970-х роках, коли загинуло близько двох мільйонів людей. Анджеліна Джолі та її команда постаралися зберегти і передати глядачеві атмосферу тих років і показати, як це було в той момент зсередини.

  Зйомки фільму проходять на місцях, де це сталося. Це музеї, меморіальні комплекси та міста, які пам’ятають історію своєї країни. Актори перебувають в умовах, схожих на реальні, що допомагає їм краще зануритися у свої ролі і передати атмосферу того часу глядачеві.

  • Камбоджа стала для Анджеліни Джолі важливим місцем не тільки для зйомок
  • На місцях реальних подій збирається необхідний матеріал для фільму
  • Актори відчувають атмосферу часу і передають її глядачеві

  Маленький головний герой

  Фільм «Спочатку вони вбили мого батька», який готує Анджеліна Джолі, розповідає історію маленького хлопчика Луна, який став свідком жахів Камбоджійського геноциду.

  Після загибелі його батька і брата, Лун змушений тікати разом зі своєю сім’єю і шукати притулку серед інших біженців.

  Маленький герой змушений проходити через безліч труднощів, відчувати голод і спрагу, боротися за своє життя і життя своїх близьких.

  Але навіть у таких умовах, Лун залишається сильним і відважним хлопчиком, який не втрачає надії на краще майбутнє і готовий боротися до кінця за свободу і справедливість.

  Дитяча зірка на великому екрані

  Анджеліна Джолі не тільки талановитий актор і режисер, а й зірка дитячих фільмів. Її першою роллю була епізодична у фільмі «Місяць-2» у віці 7 років. Однак справжню славу їй принесли фільми, де вона зіграла головну роль.

  Один із перших таких фільмів — «Дівчинка, яка прожила в Гарлемі» (1993), де Анджеліна в ролі 16-річної берегової охоронниці змушена захищати свого брата від небезпеки.

  Потім було безліч успішних проектів, таких як «Вогонь, залізо і лід» (1995), «B-girl» (1997), «Кікбоксер-2» (1990) і багато інших.

  Дітям і дорослим західної частини Америки Анджеліна стала відомою завдяки ролі у фільмі «Лара Крофт: Томб Райдер» (2001) та її продовженнями. Сумарно ці фільми принесли майже 450 мільйонів доларів касових зборів по всьому світу.

  Тепер, через стільки часу, Анджеліна не перестає підкорювати глядачів, і її новий фільм «Спочатку вони вбили мого батька» вже готується до виходу. Ми чекаємо на цей проект із нетерпінням і сподіваємося, що він принесе їй ще одну заслужену нагороду — «Оскар».

  Прем’єра на фестивалі в Торонто

  Фільм «Спочатку вони вбили мого батька», знятий режисером Анджеліною Джолі, був представлений на найбільшому міжнародному кінофестивалі в Торонто.

  Твір, заснований на автобіографічному романі Луонга Унга «Спочатку вони вбили мого батька: життя доньки червоних кхмерів», розповідає історію сім’ї, яка живе в Камбоджі, під час правління червоних кхмерів.

  На фестивалі фільм отримав схвальні відгуки критиків і глядачів, а також привернув увагу до своєї акторської команди, до якої входять місцеві жителі Камбоджі, які грали свої власні ролі.

  Очікується, що прем’єра приверне ще більшу аудиторію до картини, яка вже вважається головним конкурентом на звання найкращого іноземного фільму на церемонії «Оскар».

  Захват критиків

  Новий фільм Анджеліни Джолі «Спочатку вони вбили мого батька» викликав захват у критиків. Багато з них висловили своє захоплення режисерською роботою актриси. Як пише видання The Hollywood Reporter, фільм «переносить глядача у світ Камбоджі» і «витриманий у достовірному стилі».

  Картина заснована на реальних подіях і розповідає історію дев’ятирічної дівчинки, яка вижила під час Червоного Кхмерського режиму. Фільм показує життя Камбоджі в той час, коли вона була під управлінням Червоних Кхмерів, і досліджує тему виживання і людської сили духу.

  Багато критиків відзначають, що Анджеліна Джолі створила вражаючу картину, яка зачіпає глибокі емоції і викликає безліч емоцій у глядачів. Як пише видання Screen Rant, «це важкий, але прекрасний фільм, який заслуговує не тільки на увагу, а й на нагороди».

  Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» вже став головним претендентом на номінацію «Найкращий іноземний фільм» на премії «Оскар». Очікується, що картина також буде номінована в інших категоріях, включно з «Найкращим фільмом» і «Найкращою режисурою».

  Шанси на «Оскар»

  Згідно з думкою експертів, новий фільм Анджеліни Джолі, «Спочатку вони вбили мого батька», має всі шанси на перемогу в номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» на церемонії вручення кінопремії «Оскар».

  Фільм розповідає історію дев’ятирічного хлопчика Луна, який виживає після війни в Камбоджі, змушеного пережити жахливі страждання і втрату близьких. Ця історія про виживання і кохання вразила глядачів і критиків по всьому світу, і, як очікується, зможе завоювати серця членів Американської академії кінематографічних мистецтв і наук.

  Анджеліна Джолі в режисерській роботі вже довела свої таланти: її фільм «Незломлений» отримав три номінації на «Оскара», зокрема за найкращий фільм і найкращу режисуру. Цей успіх піднімає шанси новій картині на перемогу у своїй категорії.

  Очікування та прогнози

  Новий фільм «Спочатку вони вбили мого батька» від Анджеліни Джолі очікується з неабиякою зацікавленістю як кіновласниками, так і глядачами. Одним із найбільш цікавих питань є його претензії на «Оскар».

  Багато кінокритиків і прогнозистів вважають, що цей фільм має всі шанси на перемогу в різних категоріях: від найкращого фільму до найкращої режисури та найкращої монтажної роботи.

  Однак, як завжди, є й ті, хто стверджують протилежне. Вони вказують на високий рівень конкуренції цього року. Серед них такі фільми, як «Форма води», «Фантомна нитка» і «Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі».

  Незважаючи на різні думки, всі чекають прем‘єри цього фільму з нетерпінням і сподіваються на його успіх як на національній, так і міжнародній сцені.

  Запитання-відповідь:

  Питання: Яка тематика фільму «Спочатку вони вбили мого батька»?

  Відповідь: Фільм розповідає історію однієї родини під час революції Кхмерів Руга. Батько головної героїні був камбоджійським офіцером, якого звинуватили у шпигунстві та стратили. Сім’я змушена тікати і переживає численні труднощі та небезпеки, намагаючись врятуватися і почати нове життя.

  Запитання: Хто грає головну роль у фільмі?

  Відповідь: Головну роль у фільмі грає дівчинка Сару, яку зіграла дочка Анджеліни Джолі — Шайло Жолі-Пітт.

  Питання: Як давно почалася робота над фільмом?

  Відповідь: Над ідеєю фільму працювала Анджеліна Джолі понад десять років. Робота над сценарієм розпочалася у 2016 році, зйомки — у 2016-2017 роках.

  Питання: Які шанси на отримання фільмом «Спочатку вони вбили мого батька» «Оскара»?

  Відповідь: Шанси у фільму є, оскільки він справив величезне враження на глядачів і критиків. Однак, офіційної інформації про номінації наразі немає.

  Питання: Як відреагували глядачі та критики на фільм «Спочатку вони вбили мого батька»?

  Відповідь: Фільм отримав позитивні відгуки глядачів і критиків. Здебільшого, відзначається високий рівень акторської гри, якісно опрацьований сценарій і потужний емоційний заряд. Деякі кінокритики висловили думку, що фільм може стати найкращим фільмом Анджеліни Джолі режисерської кар’єри.

  Відгуки:

  Автор: Nitro

  Відгук:

  Знав, що Анджеліна Джолі душею кіно робиться, але не думав, що її фільм одразу на «Оскар» претендуватиме. Обов’язково сходжу в кіно подивитися новий шедевр.

  Автор: Brawler

  Відгук:

  «Спочатку вони вбили мого батька» — це не просто фільм, це витвір мистецтва. Коли я дізнався, що його режисером виступає Анджеліна Джолі, то розумію, що цей твір набере гучні премії та добереться до «Оскарів». Історія, закладена в книгу Луні Нгуєна, змушує замислитися про життя, оповите безправ’ям, насильством і працею. Але головне в цій історії — це любов до сім’ї, до своєї батьківщини і, незважаючи ні на що, до світу. Незважаючи на те, що я чоловік, я не шкодую про свій вибір піти в кіно на цей фільм. Слід відзначити акторський склад, який був підібраний чудово. Маленький Луні Нгуєн зіграла перспективну дебютантку Сорайю Амір, яка вразила глядачів красою і талантом гри. З усією відповідальністю було підібрано головного героя, який екранізує автора книги. Він зіграв своєрідну копію Луні Нгуєна, тож щоразу дивуєшся, що дивитеся не автобіографію реального героя, а кінопродукт. Музичний супровід не залишає байдужим, але я б хотів відзначити ще один момент, який здався мені вдалим — це те, що зйомки відбувалися в режимі реальності. Я з ловно запірнув у часі й опинився в зануренні в Азію Парку. Якщо порівнювати з «Райськими пагорбами», то обидва ці фільми вражають настільки глибокими відчуттями, що я б сказав, це не фільм, це емоції. Висновок: рекомендую відвідати кінотеатр і подивитися «Спочатку вони вбили мого батька». Це обов’язковий пункт у списку must-see цього року!

  Автор: Vendetta

  Відгук:

  Фільм «Спочатку вони вбили мого батька» — це гучна новинка кіноіндустрії. Режисером виступила Анджеліна Джолі, і її кінодебют 2011 року «У пошуках земного раю» ще свіжий у пам’яті глядачів. А ось нове творіння, зняте за мотивами автобіографічних книжок Луні Нгуєна, напевно займе численні призові місця на кінофестивалях. Особисто я, чоловік, дуже очікую на цей фільм і впевнений, що вийду з кінотеатру задоволений подачею, акторським складом і сюжетом.  Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  close