13 ідей раковин для пральні, які ви захочете скопіювати

Шагун Кхаре — письменниця-фрілансер, яка пише про дизайн інтер’єру, стиль життя та культуру. Вона — справжній ентузіаст дизайну, завжди зацікавлена в красивих просторах, меблях та архітектурі.

Опубліковано 01/12/23Трендові відео

Пральня вважається більш утилітарним приміщенням, але насправді це чудовий простір для креативного дизайну. Звичайно, оскільки вона використовується для домашніх справ, більшість аспектів повинні бути практичними. Отже, все зводиться до вибору правильних аксесуарів.

Гарне місце для початку — це обладнання та прилади. Під цю парасольку підпадає раковина. Використовувана для полоскання ганчірок і миття рук, ця часто ігнорована дизайнерська можливість має безліч варіантів на вибір — від класичних сільських раковин до витончених інтегрованих кам’яних мийок і багато іншого. Не знаєте, з чого почати? Перегляньте ці 13 ідей раковин для пральні для натхнення.

Золотий колір

Раковина в стилі фартуха отримала свіжий, примхливий вигляд у цій пральні від Becca Interiors. Латунний золотий змішувач додає блиску і контрасту на тлі темних відтінків зеленого і чорного, а раковина має глибокий вугільний колір, що доповнює його. Зверніть увагу, що він поєднується з чорними прилавками поруч.

Спробуйте висувний кран

Висувний змішувач завжди стане в нагоді в пральні, щоб легко маневрувати та позбутися залишків білизни в раковині. Цей змішувач від Tusk Home виконаний у сріблястому кольорі, що пасує до сіро-білої палітри кімнати. До того ж, умивальник, що вбудовується в раковину, зберігає речі чистими та бездоганними, оскільки ви можете легко витерти будь-який бруд прямо в раковину.

Обирайте стиль фермерського будинку

Раковини в стилі фермерського будинку завжди надають приміщенню шикарного вигляду. Тут Milagro Collective обрали мийку чистого білого кольору, щоб поєднати її з шафами шавлієво-зеленого кольору. У поєднанні з мармуровими стільницями та підсвічуванням вона створює піднесений та елегантний вигляд. Латунний змішувач з мостом поєднується з рештою фурнітури на шухлядах, створюючи цілісний вигляд.

Станьте промисловим

Ця мийка оснащена ще одним мостовим змішувачем для кухні, що відповідає індустріальній тематиці цієї пральні від Blackband Design. Сріблястий змішувач з підвісною раковиною забезпечує чіткі лінії з невеликим відступом від скульптурного силуету. Хромоване покриття додає блиску і поєднується з акцентами пральної машини та фурнітурою шафи, створюючи відчуття повсюдності.

Позначки:, , , , , , , ,
close