12 журналів про домашній декор, які варто прочитати

Сара Лайон — письменниця-фрілансер та ентузіастка домашнього декору, яка любить ділитися вдалими знахідками про предмети інтер’єру. З 2018 року вона дописує до різноманітних видань про стиль життя, зокрема Apartment Therapy та Architectural Digest.

Оновлено 12/07/22

Немає нічого кращого за гортання друкованого журналу для натхнення. Якщо ви любите все, що пов’язано з будинком і дизайном, ви точно не захочете пропустити ці 12 назв. Кожен журнал містить незліченну кількість корисних порад, що стосуються життя вдома, тож якщо ви плануєте переобладнати кімнату, облаштувати сад або влаштувати велику вечірку, ви будете в надійних руках. Читайте далі, щоб дізнатися більше про те, що робить кожну з цих публікацій унікальною.

Архітектурний дайджест

Якщо ви любите висококласний дизайн і подорожі будинками знаменитостей, то Architectural Digest — це видання для вас. Видання, в якому висвітлюються вражаючі простори з усього світу, сповнене натхнення та розкішного стилю. Багато дизайнерів вважають AD ключовим галузевим ресурсом і часто публікують у ньому свої проекти, що заслуговують на увагу. Окрім Сполучених Штатів, AD видається ще в дев’яти країнах світу.

HGTV

Журнал HGTV містить поради від зірок HGTV та інших провідних експертів, таких як дизайнери та дизайн-інфлюенсери, і робить акцент на бюджетному контенті, який можна зробити своїми руками. Оселі, про які розповідає журнал, є затишними, яскравими та доступними. Якщо ви прагнете розкрити свій творчий потенціал і привітатися з кольором, це видання для вас.

Rue

Rue — це новий друкований журнал, в якому публікуються огляди будинків, шопінг-знахідки та матеріали про стиль життя, що стосуються всього: від екологічно чистих косметичних засобів до кулінарних ідей та організації ідеальної вечірки. Редактори Rue також нещодавно випустили книгу-кавовий столик, сповнену фотографій дизайнерських будинків, що надихають, та безліч порад щодо дизайну.

Садовий стиль блошиного ринку

Якщо ви любите жити на задньому дворі і маєте ощадливу, хитру вдачу, вам неодмінно варто прочитати журнал Flea Market Garden Style. У цьому журналі ви знайдете ідеї для чарівних оновлень на відкритому повітрі з використанням — як ви вже здогадалися — знахідок з блошиного ринку, які зроблять розваги на задньому дворі особливими.

Southern Living

Якщо ви родом з Півдня або відчуваєте сильну прихильність до цього регіону, ви не захочете пропустити Southern Living. Журнал присвячений життю на Півдні і містить рецепти з цього регіону, а також путівники, поради щодо декору від південних дизайнерів та безліч матеріалів, пов’язаних зі святами, щоб ви могли бути господарем у себе вдома цілий рік.

Elle Décor

Elle Décor сповнений гламурних ідей для дому, а представлені проекти, як правило, тяжіють до європейського або традиційного стилю. Якщо вас надихають помешкання знаменитостей, вам також сподобається цей журнал, і це чудове місце, де можна ознайомитися з останніми тенденціями в дизайні, які незабаром сколихнуть всю країну та світ.

World of Interiors

Журнал World of Interiors, що базується в Лондоні, переповнений надихаючими кімнатами та розкішними товарами. Гортайте журнал, щоб насолодитися екскурсіями по готелях і житлових приміщеннях та отримати натхнення з усього світу. Відчуйте радість подорожі до Європи, не виходячи з власної вітальні!

Better Homes & Gardens

Better Homes & Gardens містить безліч матеріалів, що стосуються всього, що пов’язано з приготуванням їжі, садівництвом, розвагами і, звичайно ж, декоруванням. Незалежно від того, чи хочете ви взятися за проект покращення будинку, прикрасити його до майбутнього свята або вдосконалити свою рутину прибирання, BHG — це чудовий ресурс, наповнений практичними, доступними порадами, які знайдуть відгук у широкої аудиторії.

Real Simple

Real Simple — це все про практичне. Журнал містить безліч порад, як організувати роботу, підготуватися до урочистостей та приготувати казкову вечерю. Журнал створений для того, щоб бути доступним і без дурниць, і він наповнений порадами, які витримають випробування часом.

Galerie

Galerie виходить чотири рази на рік і містить статті про мистецтво, дизайн, архітектуру та подорожі. Простори, про які розповідається, надзвичайно піднесені, але журнал також містить загальні поради від найкращих дизайнерів.

Frederic

Frederic видається текстильною компанією Schumacher і є новим виданням. Журнал розповідає про домашні екскурсії дизайнерів та дегустаторів і загалом тяжіє до традиційного стилю та стилю гранд-мілленіалів.

Flower Magazine

Flower Magazine — ще один чудовий вибір для тих, хто любить витребеньки та візерунки. Як випливає з назви, журнал зосереджений переважно на квітковому та садовому контенті, але також містить багато ідей щодо інтер’єру та стилю.

Позначки:, , , , , , ,
close