Якщо тварина захворіла, її варто лікувати-аксіома, про яку кожен знає господарі тварин. Дуже часто лікування призначається тривалий і в себе включає курс підшкірних або внутрішньом’язових ін’єкцій.
Проводити їх слід щодня або ж кілька разів на день. Відвідувати ветеринарну лікарню день у день для проведення однієї дії, не завжди краще, та й в деяких випадках може бути досить затратно.
Тому важливо, щоб господар сам умів проводити аналогічну операцію самостійно. Це дасть можливість зменшити рівень стресу у самого пацієнта і збереже час господареві.
Здатність правильно виконувати підшкірні ін’єкції тварині іноді може врятувати кішці життя, коли діяти слід негайно.
Крім цього, господареві потрібно обов’язково знати, як правильно проводити процедуру для того щоб:
Проведення підшкірної ін’єкції тварині не така важка задача, як на перший погляд здається. Ключове має значення не досвід, а ретельна підготовка і техніка виконання процедури.
Якщо внутрішньом’язові ін’єкції для тварини досить болючі, навіть в тому випадку, якщо їх робить фахівець, то укол в область холки не доставляє особливого дискомфорту тварині.
Холка вважається ідеальним місцем для підшкірних ін’єкцій з наступних причин:
Проводити підшкірні ін’єкції можна не тільки в області холки. Для процедури підійдуть область стегнової складочки і передньої частини стегна. Тут шар знаходиться знизу шкіри також прекрасно розвинений і має пухку структуру, а шкіра відтягується в достатній мірі.
Ретельна підготовка до майбутнього виконання підшкірної ін’єкції надзвичайно важлива.Вона в себе включає підготовку лікарських засобів і потрібних інструментів.
Якщо тварина проявляє агресію в нормальному стані, відчуваючи сильний страх, воно може стати неадекватним. Знадобиться допомога асистента або ж можна взяти спеціалізований мішок-фіксатор.
Необхідно правильно підбирати шприци та голки, а ще пам’ятати про особливості деяких препаратів.
Так, якщо потрібно робити підшкірну ін’єкцію маленькому кошеняті, бажано підбирати інсуліновий шприц з тонкою голкою. Товстошкірим дорослим кішкам така голка не зможе підійти, так як не здатна потрапити в необхідне місце.
В основному, ветеринарні доктора розписують план лікування і консультують власника про особливості терапії.Наприклад, розчини для ін’єкцій на основі масел швидко забивають отвір голки, тому інсуліновий шприц не впорається із завданням.
Потрібно брати до уваги і боягузтво тварини. Якщо кішка активна і досить агресивно налаштована, в процесі опору вихованець може просто обламати голку інсулінового шприца.
Важливо пам’ятати ще один нюанс – ліки, що призначаються для внутрішньовенних ін’єкцій, не можна вводити підшкірно.
В іншому випадку високий ризик розвитку опіку шарів всередині шкіри, аж до некрозу. При великих дозах ліки, вводити медикаментозний препарат можна поетапно, підбираючи кілька точок на холці, що дасть можливість уникнути подразнень і утворення гематом.
Техніка виконання підшкірної ін’єкції кішці виглядає так:
Важливо пам’ятати, що ряд медичних препаратів вводиться плавно, а інші можна вводити швидше – 2-3 секунди.
Залежить це не тільки від варіанту лікарського засобу, але і від обсягу. Обов’язково слід радитися з ветлікарем з приводу найменших сумнівів або з’являються питань.
У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.
Бюро переводов – это не просто компания, предоставляющая услуги перевода. Это настоящий мост между культурами,…
Проктосигмоїдит — це хронічне або гостре запалення, яке вражає слизову оболонку прямої та сигмоподібної кишки.…
У світі сучасних технологій планшети стали незамінним інструментом для роботи, навчання та розваг. З величезним…
В современном строительстве и промышленности вопрос энергоэффективности становится всё более актуальным. Одним из ключевых элементов…
Вибір книги – це завжди маленька пригода. Хочеться знайти саме ту історію, яка зачарує, розвеселить або…
Стабільна робота сайту, онлайн-сервісу чи будь-якої іншої цифрової платформи багато в чому залежить від обраного…