Ласощі для собаки-чудовий спосіб побалувати улюбленця і показати йому власну турботу і любов. Однак варто сказати, що підбирати продукти, яким можна побалувати тварина, потрібно теж дуже уважно, ніж раціон харчування. Деякі ласощі можуть бути додатково збагачені вітамінами або мінералами.
Сьогодні на ринку є дуже багато самих різних ласощів, що розрізняються за складом, консистенції і формі, що господареві легко буде загубитися. Однак важливо підбирати ласощі правильно, щоб не завдати шкоди власному улюбленцю.
Багато господарів собак застосовують ласощі в ролі перекусу для тварини. Фахівці ж думають, що собака, яка отримує правильний збалансований корм, не потребує додаткового перекусу. Більш того, часті перекушування між основними прийомами їжі, лише порушують дисципліну, тварина припиняє слухатися. Ласощі, повинні бути застосовані в корисних цілях.
Вкусняшки для побутових собак діляться в залежності від мети, яку переслідує володар. Розрізняють ласощі для:
Важливо правильно підбирати частування для вихованця, звертаючи уваги на склад, користь і можливу шкоду, яку може принести ласощі.
Частування для побутових улюбленців можуть бути як магазинними, так і домашніми. До домашніх ласощів відносяться різні шматочки ковбаси, крекери, цукрові кісточки або субпродукти. Якщо тварина отримує справжню їжу, можна звернути власну увагу на домашні ласощі. Однак якщо собака звикла отримувати готовий повнораціонний корм, краще підбирати магазинні, якісні ласощі. Їх є дуже і дуже багато.
Печиво для собак
Це вид частування робиться зі злакових культур. Спірне питання, чи корисні ці ласощі для тварини чи ні. А справа вся в тому, що крекери і печиво для собак – це вуглеводи, вони дуже швидко призводять до набору ваги. Якщо вихованець страждає від ожиріння, цей вид солодощів краще прибрати з харчування навіть як виняток. Якщо ж володар має намір давати тварині такі ласощі, рекомендується перераховувати поживність харчування поряд з ласощами.
Жувальні палички і ковбаски
Цей вид солодощів досить поширений серед собак. За своїм виглядом зроблені особливим способом частування для тварин, нагадують мисливські сосиски або ковбаски. Під час вибору ласощі подібного варіанту, важливо ретельно вивчати склад. Більшість виробників додають в продукцію пристойну кількість крохмалю, а це зі свого боку, погано проявляється на роботі травного тракту тварини.
Висушені ласощі
Одна з найбільш великих категорій частувань для собак. Висушені ласощі відносяться до довгограючим. Це можуть бути субпродукти, наприклад, печінку або легені, а ще висушені свинячі вуха, копита корови або лапки курки. До ласощів даної категорії відносять висушений яловичий рубець, який володіє нестандартним ароматом, але неймовірно корисний для роботи травного тракту тварини. Улюбленими ласощами багатьох собак вважається і бичачий корінь.
Желатинові і кальциновані кісточки
Такий вид солодощів відноситься також до довгограючим і твердим. Желатинові кісточки, вважаються прекрасним профілактичним засобом для зміцнення кісток вихованця. Більш того, під час розгризання такого ласощі, собака механічно виконує чистку зубів від нальоту. Тварини, не схильні до сильного скупчення нальоту на зубах, регулярно отримують ласощі у вигляді кальцинованих або желатинових кісточок, нечасто потребують додаткової чищенні зубів.
Серед виробників товарів для тварин, виділяють кілька фірм, які займаються випуском страв для собак. Найбільш затребуваними вважаються:
Серед великого асортименту самих різних солодощів, є ті, які давати улюбленцям, не бажано. Одним з подібних солодощів вважаються висушені яловичі кишки. Орієнтовно, кишечник в забійному цеху не обробляють, тому він буде причиною розвитку бактерій, а при поїданні такого ласощі собакою, небезпеки розвитку значних інфекцій кишечника стають більше в кілька разів. Після вживання висушених яловичих кишок, вихованці можуть отримати не тільки шлунковий розлад, але і запалення структур печінки.
Ласощами, яким не радять балувати власного вихованця ветеринарні фахівці, вважається і те, яке зроблено з сириці. Вироби, яким надали білий вигляд і скрутили у вигляді забавних м’ячиків, черевичків або кісок, можуть бути шкідливими для тварини. А справа вся в тому, що для того щоб надати даному виробу відтінок білого, застосовуються хімічні реактиви, серед яких і формалін, надзвичайно токсичний не тільки для тварин, але і для людини.
Асортимент солодощів великий, але певні власники вважають за краще давати тваринам домашні частування. На превеликий жаль, невірно підібране ласощі, буде причиною розвитку великих наслідків для здоров’я тварини. такі ласощі, як копченості, жирні шматочки їжі, гострі і прямі ковбаси, дуже часто стають основою небезпечних хвороб у собак. Серед патологій після вживання їжі з людського столу у собак, попереду панкреатити, сильні харчові алергічні реакції і цукровий діабет.
Є й ряд страв, який можна давати, але в строго обмеженій кількості. Сюди можна віднести:
для того щоб не завдати шкоди власному вихованцеві, балуючи його ласощами, варто пам’ятати кілька головних правил:
Якщо солодощів, яким би міг довіряти володар на вітринах спеціальних магазинів, немає, можна пробувати зробити ласощі власними руками. Таке ласощі прекрасно підійде для собак, що мають занадто сприйнятливий шлунок. Рецепт приготування домашнього частування полягає в наступному:
Доброю заміною м’ясних ласощів, є шматочки фруктів або овочів. Більшість собак не проти похрумтіти шматочком яблука, моркви або капусти.
У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.
Бюро переводов – это не просто компания, предоставляющая услуги перевода. Это настоящий мост между культурами,…
Проктосигмоїдит — це хронічне або гостре запалення, яке вражає слизову оболонку прямої та сигмоподібної кишки.…
У світі сучасних технологій планшети стали незамінним інструментом для роботи, навчання та розваг. З величезним…
В современном строительстве и промышленности вопрос энергоэффективности становится всё более актуальным. Одним из ключевых элементов…
Вибір книги – це завжди маленька пригода. Хочеться знайти саме ту історію, яка зачарує, розвеселить або…
Стабільна робота сайту, онлайн-сервісу чи будь-якої іншої цифрової платформи багато в чому залежить від обраного…