Патологічні процеси, що розвиваються в печінкових структурах, різко погано позначаються не тільки на нормальному функціонуванні самої печінки, але і роботі інших органів знаходяться всередині.
Як в людській, так і у ветеринарній медицині для попередження і лікування патологій печінки призначаються нестандартні препарати – гепатопротектори. Одним з часто призначаються у ветеринарній медицині препаратів вважається Гепатовет.
Печінка-надзвичайно важливий орган, на який покладено дуже багато і самих різних функцій. Крім того, що печінкові структури є відповідальними за перетворення поживних речовин, що надходять в організм собаки, вони також відповідають за їх розщеплення і акумулювання (запасання) корисних мінералів і вітамінів.
Печінка вважається і одним з головних фільтруючих органів, що очищають кров, що зв’язують і виводять з організму тварини отруйних речовин, здатних надходити як із зовні, так і утворюються в процесі метаболізму в самому організмі.
Через те що, що тканини і клітини печінки займають важливе місце в фільтрації і виведенні з організму отруйних речовин, самі структури органу схильні до негативних впливів. Захворювання печінки супроводжуються в переважній більшості клінічних випадків, запальними процесами. Невчасно діагностований гепатит без лікування призводить до втрати практичних особливостей гепатоцитів – здорових клітин печінки. Відбувається поступове заміщення рубцевої тканиною здорових клітинних структур печінки.
Впливають на роботу печінки не тільки хвороби, які пов’язані з самим органом. Порушення в інших важливих системах організму, особливо нирках, призводять до втрати функціональності гепатобіліарної системи.
Особливість тканин і клітин печінки – здатність до повного відновлення. Діагностовані вчасно патологічні процеси і рівноцінна терапія – шанс для тварини на повне одужання із збереженням вкрай-важливих функцій. Пріоритетне значення в профілактиці і лікуванні патологічних процесів печінки мають гепатопротектори. Нестандартні комплекси речовин, що дозволяють підтримувати роботу органу, зменшують прояв патологій і їх прогрес.
Ветеринарний препарат-гепатопротектор Гепатовет, має унікальний склад. Хороший вплив на печінку виконується за рахунок наявності есенціальних фосфоліпідів, комплексу флавоноїдів і амінокислот. Призначення гепатопротектора для собак, дає можливість збільшити робочі особливості печінкових структур, прискоривши процес виведення отруйних речовин. Системне застосування гепатопротектора Гепатовет в ході лікування печінкових хвороб, дозволяє не тільки зберегти, але і відновити порушені функції клітинних одиниць печінки – гепатоцитів. Паралельно налагоджується рівень вмісту аміаку в організму, швидкість регенерації уражених клітин печінки збільшується.
В ході досліджень впливу Гепатовета на організм тварини в загальному, не було знайдено канцерогенних і ембріотоксичних властивостей. Також не відзначалося сенсибілізуючого ефекту і тератогенного впливу.
Випуск лікарського засобу проводитися у флаконах з темного пластика у вигляді суспензії. Речовина має виражений виражений аромат. Крім пластикового флакона в коробці з картону є інструкція-вкладиш і спеціалізований шприц-дозатор для комфорту застосування.
Зберігати препарат потрібно в сухому місці, яке захищене від впливу прямих сонячних променів. Не рекомендується контакт гепатопротектора з харчовими продуктами і тваринними кормами. Комфортна температура зберігання запечатаного флакона — від 2 до 25 градусів. Термін закритого флакона — 2 роки. При розтині упаковки, вміст флакона доводиться задіяти протягом 3 тижнів.
Унікальний склад ветеринарного препарату Гепатовет, дає можливість застосовувати його не тільки для попередження патологій печінки, але і для лікування небезпечних хвороб. Головними діючими елементами гепатопротектора, вважаються:
Підсобні компоненти препарату представлені такими речовинами, як-сорбат калію і натрію, бензоат натрію, вода дистильована, твін-80, карбоксиметилцелюлоза.
Флавоноїди, амінокислоти і фосфоліпіди в складі препарату, надають системний вплив на стан печінкових структур. Активні складові гепатопротектора, дозволяють прискорювати процес відновлення гепатоцитів, роблячи більше здатність виводити токсичні речовини. В результаті це дає можливість істотно знизити рівень небезпечного токсичного компонента-аміаку, в кров’яному руслі.
Позитивний вплив препарату, викликано активними елементами і їх властивостями. Основними речовинами гепатопротектора Гепатовет, вважаються:
У клінічній ветеринарній практиці фахівці наказують гепатопротектори при порушеннях в роботі печінки. Гепатопротектор Гепатовет, наказують не тільки для лікування, але і для попередження розвитку небезпечних станів в печінці (наприклад, при довгому лікуванні медикаментозними засобами, що володіють токсичним впливом). Основними показаннями для призначення гепатопротектора, вважаються:
Для собак прийом гепатопротектора Гепатовет виглядає так-3 рази на день, через рівні проміжки часу протягом 4 тижнів. У більшості випадків курс лікування змінюється доктором персонально, створюючи менше 4 тижнів або ж більше 1.5 місяців.
Для закріплення результату, найкраще проводити вторинний прийом гепатопротектора через 2-3 тижні. Дозування і тривалість прийому препарату, ветлікар визначає персонально, виходячи з конкретних параметрів – віку і дуже важливе, ваги собаки. Приблизна дозування гепатопротектора Гепатовет для собак, наступна:
Перед застосуванням лікарського засобу потрібно дуже ретельно збовтати пластиковий флакончик з суспензією. Достатня кількість препарату відміряють за допомогою спеціального шприца-дозатора. Можна давати гепатопротектор без сторонньої допомоги або ж змішувати його з кормом під час прийому їжі.
Унікальний склад препарату Гепатовет і його доведена малотоксичність, дає можливість застосовувати засіб для маленьких цуценят. Дозування розраховується ветеринарним фахівцем персонально, виходячи з ваги і віку тварини.
У переважній більшості клінічних випадків, комплексний гепатопротектор не викликає побічних явищ. Правильно призначена дозування і дотримання всіх порад ветлікаря, дозволяють зменшити небезпеки негативних проявів.
У конкретних випадках проходять реєстрацію реакції алергічного типу на один з елементів препарату. Потрібно зупинити застосування медикаменту і дати вихованцеві протигістамінний препарат. У певних вихованців спостерігається дуже високе виділення слинної рідини на тлі прийому гепатопротектора через 15-20 хвилин. Стан не вимагає втручання ветлікаря і призначення інших лікарських засобів, так як проходить самостійно.
Як і будь-який лікувальний засіб, гепатопротектор Гепатовет для собак має ряд протипоказань. Не рекомендують використовувати медичний препарат тваринам з такими станами:
Відсутність тератогенного, канцерогенного і ембріотоксичного впливу препарату на внутрішні органи плодів, дає можливість застосовувати гепатопротектор для собак в період виношування цуценят. Якщо знадобиться, можливе призначення препарату Гепатовет для самок в період лактації.
Пропуск прийому лікарського засобу в зв’язку з обставинами, не означає, що при наступному вживанні потрібно збільшувати дозування. Те ж стосується і інтервалу-його не зменшують. Схема повинна залишатися минулою.
Ветеринарний гепатопротектор Гепатовет, відноситься до безпечних препаратів, що надають терапевтичний вплив і нормалізацію роботи печінкових структур, порушених при інтоксикації організму. чітко виражений ефект лікування досягається під час використання гепатопротектора в складі комплексної терапії.
У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.
Бюро переводов – это не просто компания, предоставляющая услуги перевода. Это настоящий мост между культурами,…
Проктосигмоїдит — це хронічне або гостре запалення, яке вражає слизову оболонку прямої та сигмоподібної кишки.…
У світі сучасних технологій планшети стали незамінним інструментом для роботи, навчання та розваг. З величезним…
В современном строительстве и промышленности вопрос энергоэффективности становится всё более актуальным. Одним из ключевых элементов…
Вибір книги – це завжди маленька пригода. Хочеться знайти саме ту історію, яка зачарує, розвеселить або…
Стабільна робота сайту, онлайн-сервісу чи будь-якої іншої цифрової платформи багато в чому залежить від обраного…