Categories: Тварини

Дорожня аптечка для кота

Аптечка важлива, щоб вчасно надати потрібну допомогу кішці. У певних спеціальних магазинах можна купити вже готову укомплектовану всім потрібним аптечку, але простіше зібрати все необхідне вдома.

Під аптечку для тварини можна застосувати коробку від взуття або ж контейнер із пластику. Головним критерієм вважається-гігієнічність, щільно закривається кришка і пристойний обсяг. Буде потрібно зберігати укомплектовану аптечку далеко від кішки або інших тварин.

Користь ветеринарної аптечки

Користь від підготовленої аптечки неоціненна. На кожному кроці кішку можуть стерегти неприємності або ж небезпеки. Так, при ураженнях змінним струмом, великих геморагіях, сонячних ударах або ж інтоксикаціях організму життя тварини під загрозою, тому діяти потрібно миттєво і будь-яке зволікання буде причиною смертельного результату.

Життя кішки в більшості своїй залежить від правильно наданої долікарської допомоги. Ветеринарні засоби і медикаментозні препарати дозволяють надати допомогу, тим більше тоді, коли до приїзду ветеринарного фахівця або потрапляння у ветеринарну клініку пройде багато часу.

В аптечці для кішки повинні обов’язково бути кошти, по суті не є лікарськими – вода для ін’єкцій, вазелінове масло, фізрозчин в ампулах, попона післяопераційна і спеціалізований іммобілізуючий комір.

Фізіологічний розчин, вода для приготування ін’єкцій, є екстрагентами для виробництва препаратів вводяться парентерально. Будь-які протимікробні засоби розводять перерахованими вище розчинами.

Вазелінове масло використовують у вигляді проносного, який надає м’який вплив при виниклих у кішки запорах. Спеціальна післяопераційна попона не завжди застосовується, але буде корисною, навіть при невеликих травмах і пораненнях, що дасть можливість захистити поверхню рани від разлізиваній. Іммобілізуючий комір, дає можливість господареві вихованця уникати расчесов і разлізиваній самих різних уражень шкіри – опіків, швів після втручання хірургічним шляхом. Активно застосовується спеціалізований комір розвинулися дерматитах, лишаях та інших шкірних хворобах. Виглядає іммобілізуючий комір як пластиковий усічений конус, що не заважає при носінні тварині їсти. Дорослим кішкам рекомендується купувати комір номер 10, а маленьким кошенятам розмірами – 7.

Якщо володар вирішив зібрати своїми руками дорожню аптечку для кота, потрібно слідувати деяким стандартним рекомендаціям. Так, головне не забути врахувати стан організму власного улюбленця. Варто мати на увазі рекомендації ветеринарного фахівця після загального клінічного огляду.

Як тільки в будинку з’явився новий вихованець, потрібно дізнатися, де знаходитися найближча ветеринарна клініка і які у неї робочі години. Рекомендується також взяти номер ветеринара, для того щоб бути на зв’язку під час появи надзвичайних ситуацій.

Тварина повинна розташовуватися на збалансованому раціоні, а розпорядок прийняття їжі відповідати нормам. Потрібно пам’ятати і про своєчасні вакцинації, адже профілактика – запорука здоров’я тварини.

Лікувати захворювання більш екстремальні. Кілька разів протягом місяця рекомендується проходити огляди у ветеринара, здавати всі необхідні аналізи та інструментальні дослідження. Важливим пунктом вважається постійна протипаразитарна обробка.

З самого молодого віку кошеня необхідно привчати до гігієнічних процедур, зважувати і поміряти температуру тіла за допомогою термометра, а ще огляду пащі і чищенні вушних раковин.

Якщо тварина отруїлася або ж не добре себе почуває, не варто втрачати самоконтроль і давати ліки з аптечки бездумно. Потрібно тверезо оцінювати ситуацію, зв’язатися для консультації з лікарем.

Предмети в котячої аптечці

Найважливішим документом, який повинен знаходитися у ветеринарній аптечці – паспорт, оформлений під час першого візиту до ветеринарної лікарні. У коробці з ліками і потрібним інструментарієм, повинні знаходитися контакти фахівця, бажано з цілодобової клініки. Це дасть можливість уникнути паніки в особливо критичних станах.

для того щоб надати першу, саму потрібну допомогу тварині, в заздалегідь зібраної аптечці, зобов’язані бути наступні предмети:

  • Матеріал для проведення перев’язок – бинт, ватні тампони, марля в стерильній упаковці, джгут і пластирі. Все це може стати в нагоді при отриманих котом пораненнях і травмах.
  • Термометр щоб провести вимірювання температури тіла. Найкраще купити електронний прилад, а ртутний не застосовувати. Це пов’язують з крихкістю приладу для вимірювань. Він може розбитися і нанести тварині каліцтво, тим більше з огляду на ректальний спосіб вимірювання температури.
  • Тупокінцеві ножиці. Потрібні для вистригання шерстного покриву навколо вийшла тваринам рани. Гострі ножиці не підійдуть, так як можуть виявитися причиною пошкодження шкіри вихованця.
  • Пінцет без зубців. Потрібна річ при добуванні загострених предметів або ж присмокталися іксодових кліщів.
  • Набір шприців різного об’єму. Варто купити шприци інсулінові і двокубовий. Може стати в нагоді в аптечці і п’ятикубовий шприц. Всього повинно бути по парі штук.
  • Таблеткодаватель для дачної ділянки можна купити в абсолютно будь — якому зоомагазині.

для того щоб вливати якщо знадобиться рідкі ліки або ж вводити ліки в вушні канали або носові ходи, важливо щоб в аптечці були присутні піпетки. Проведення спринцювань неможливо без спеціалізованих клізм, тому важливо їх також придбати в декількох примірниках.

Ліки для аптечки кота

Перед тим як збирати аптечку для власного улюбленця, рекомендується заздалегідь отримати консультацію з ветеринарним фахівцем. Більшість продаваних у ветеринарії препаратів не так потрібні для кішки, тому купувати все підряд немає необхідності. При цьому є ряд медикаментозних засобів, які завжди повинні бути в аптечці для кота. Заздалегідь можна вибрати такі варіанти лікарських засобів:

  • Антисептичні розчини-потрібні для правильної своєчасної обробки ранових поверхонь. Рекомендується, щоб в аптечці першої допомоги для вихованця були присутні розчин йоду, фурациліну на основі води, перекис або хлоргексидин.
  • Препарати, що ліквідують інтоксикацію організму-дозволяють впоратися з ознаками отруєння. Бажано придбати ентеросорбенти-Полісорб, білий вугілля активоване, Атоксил, ентеросгель. При отруєннях потрібно відтворювати порушений водно-електролітний баланс. Будуть потрібні регідрон, розчин глюкози або Рінгера-Локка.
  • Протипаразитарні препарати-потрібні для постійного проведення протигельмінтних обробок. Прекрасно себе зарекомендували ліки у вигляді сиропів і паст.
  • Засоби, які дозволяють винищувати кровосисних паразитів-кліщів, бліх, волосоїдів. Ветеринарні експерти радять використовувати краплі на холку, а для досягнення довгого ефекту після протипаразитарної обробки одягати якісний нашийник.
  • Протиалергічні препарати-гістаміноблокатори повинні бути в аптечці для будь-якої кішки. Це дасть можливість допомогти тварині при несподівано розвиненою алергічні реакції. Призначаються Тавегіл, Супрастин, Зодак.
  • М’які седативні засоби-потрібні для зняття нервової напруги у улюбленця при зміні місця проживання, довгих поїздах в транспорті.

Не рекомендується займатися самолікуванням тварини в зв’язку з можливістю завдати ще більшої шкоди без попередніх консультацій з ветлікарем. Застосовувати медикаментозні сильнодіючі засоби потрібно тільки строго за призначенням фахівця.

Якщо буде потрібно експерти радять придбати деякі нестандартні препарати, які не мають вираженого оздоровчого ефекту, але дозволяють відчувати кішці себе краще і затишніше. В якості профілактичних засобів краще купити:

  • Спеціалізовану пасту для виведення грудочок шерсті з кишково-шлункового тракту. Дуже потрібна паста кішкам з довгою шерстю.
  • Краплі для гігієнічної обробки очей, потрібні для промивання області очей кішкам з брахіцефалічним синдромом.
  • Спеціалізований гігієнічний лосьйон для обробки вушних раковин, з метою попередження розвитку вушної корости.
  • Вітамінні препарати-потрібні як для маленьких кошенят, так само і для дорослих кішок в різні життєві періоди (вагітним, ослабленим, виснаженим).

Як тільки власник тварини помітить погіршення стану організму до приїзду ветеринара радиться провести вимірювання показників температури тіла, пульсу і визначити частоту дихальних рухів.

Необхідно розуміти, що перед тим як надавати допомогу вихованцеві при опіках, що відкрилися кровотечах, отриманих пораненнях, потрібно дуже ретельно обробляти господареві руки за допомогою антисептичних розчинів – спиртові антисептичні засоби.

При введенні таблетованих препаратів, капсул або драже, експерти радять укладати препарат на корінь язика, акуратно утримуючи нижню щелепу до того моменту, поки вихованець не зробить рефлекторне ковтальний рух, ковтаючи засіб. Можна вибрати в спеціальному магазині Піллер. Рідкі ліки, що вводяться пероральним шляхом, вводять із застосуванням шприца (заздалегідь знімають голку). Вводить засіб зі шприца в куточок рота, однак при цьому улюбленець не повинен закидати голову.

Препарати у вигляді кремів, мазей або емульсій акуратно втирають в уражену частину покриву шкіри. Потрібно одягати спеціалізований іммобілізуючий комір, щоб кішка не злизувала нанесене ліки.

Якщо кішка страждає від хронічних патологій, без консультації фахівця навряд чи можна обійтися. Ліки для аптечки повинні вибиратися з огляду на виявлені хвороби. Всі кошти повинні знаходитися в щільно закритому контейнері. Аптечка обов’язково розміщується в місцях, не доступних для тварин і неповнолітніх дітей, місці.

Бажано, щоб аптечок, що мають однакове наповнення, було кілька. Одна для поїздок, інша, регулярно лежить вдома. Ліки мають власні терміни зберігання, тому систематично необхідно виконувати перевірку термінів придатності, викидаючи прострочені препарати.

Укомплектована аптечка, вважаючись засобом першої долікарської допомоги, не повинна застосовуватися для звичного лікування тварини. Як тільки перша допомога надана, потрібно потурбуватися про приїзд до ветеринарної лікарні.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

admin

Share
Published by
admin

Recent Posts

Бюро переводов – популярная современная компания

Бюро переводов – это не просто компания, предоставляющая услуги перевода. Это настоящий мост между культурами,…

5 днів ago

Що таке проктосигмоїдит?

Проктосигмоїдит — це хронічне або гостре запалення, яке вражає слизову оболонку прямої та сигмоподібної кишки.…

2 тижні ago

Як підібрати планшет під свої вимоги

У світі сучасних технологій планшети стали незамінним інструментом для роботи, навчання та розваг. З величезним…

2 тижні ago

Минераловатный базальтовый цилиндр: универсальное решение для теплоизоляции

В современном строительстве и промышленности вопрос энергоэффективности становится всё более актуальным. Одним из ключевых элементов…

2 тижні ago

Як обрати книгу по душі: поради для читача

Вибір книги – це завжди маленька пригода. Хочеться знайти саме ту історію, яка зачарує, розвеселить або…

3 тижні ago

Надійний хостинг для вашого бізнесу: оренда Віртуальних серверів від 3v-Hosting

Стабільна робота сайту, онлайн-сервісу чи будь-якої іншої цифрової платформи багато в чому залежить від обраного…

3 тижні ago