Поразка домашніх кішок блохами може трапитися в різному віці тварини, незалежно від породи або стилю життя.
Блошині інвазії-сучасна проблема для всіх господарів кішок.
Вони викликають дискомфорт і стрес у самих вихованців і доставляють масу неприємностей господарям.
Крім цього, поразка кішки блохами, буде причиною значних складнощів.
Відсутність обробки на постійній основі, може привести до того, що паразити поселятися в житло. Всього 5% від всієї популяції бліх будуть бути на тварині. Інші дорослі паразити, личинки і лялечки, будуть не на кішці, а на домашніх предметах, що оточують кішку.
Виявивши на тілі власного улюбленця 1-2 бліх або помітивши сліди їх діяльності, господарі нечасто б’ють на сполох. Дуже часто господарі пропускають обробки проти паразитів, вважаючи їх небезпечними. Необхідно розуміти, що укус блохи в собі несе на порядок вище небезпеки, ніж препарат, що знищує ектопаразитів.
Цілорічна обробка кішок від бліх дає можливість порушити цикл життя паразитів, в іншому випадку не гинуть блохи відмінно ховаються в приміщенні – на підстилці тварини, в щілинах між плінтусом і підлогою, в м’яких меблів.
Часте проведення протипаразитарних обробок дає можливість контролювати інвазію, ветеринарні фахівці запевняють, що щоб це зробити знадобитися близько 3-х місяців.
для того щоб насититися, блохи не необхідно багато крові від кішки. Тому від втрати крові вихованець не загине. Однак блошині інвазії представляють для кішок куди серйозну небезпеку, ніж це може здатися з першого погляду.
Основними проблемами, які можуть з’явитися у тварини на тлі відсутності протиблошиних обробок, вважаються:
Скласти чіткий графік протипаразитарних обробок допоможе ветлікар. Ветеринар складе індивідуальну схему обробок, спираючись на обставини та індивідуальні характеристики кожної тварини.
При складанні графіка обробок, беруться до уваги:
Крім вибору протипаразитарного препарату, потрібно дуже ретельно підійти до питань обробки житлового приміщення. Обробляти необхідно постійно всіх тварин, що живуть в будинку. Це дасть можливість не допустити часті перезараження.
Потрібно обробляти оббиту тканиною меблі килими, лежанки кішки. Якщо на тілі у кішки був виявлений хоч один паразит, потрібно провести ретельне прибирання в приміщенні, застосовуючи пилосос. Лежаки або будиночок тварини якщо є можливість потрібно випрати в машинці для прання при найбільшій температурі. Для обробки щілин між плінтусами і підлогою можна застосувати спеціалізований інсектоакарицидний спрей.
Складання графіка обробок кішки від бліх залежить не тільки від індивідуальних особливостей тварини, але і від варіанту застосовуваного препарату. Використовуючи краплі на холку, профілактичну обробку проводять кожен 1-2 місяці. Нашийники відлякують бліх протягом 2-8 місяців.
У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.
Бюро переводов – это не просто компания, предоставляющая услуги перевода. Это настоящий мост между культурами,…
Проктосигмоїдит — це хронічне або гостре запалення, яке вражає слизову оболонку прямої та сигмоподібної кишки.…
У світі сучасних технологій планшети стали незамінним інструментом для роботи, навчання та розваг. З величезним…
В современном строительстве и промышленности вопрос энергоэффективности становится всё более актуальным. Одним из ключевых элементов…
Вибір книги – це завжди маленька пригода. Хочеться знайти саме ту історію, яка зачарує, розвеселить або…
Стабільна робота сайту, онлайн-сервісу чи будь-якої іншої цифрової платформи багато в чому залежить від обраного…