У понеділок, 25 січня, не стало відомого стендап-коміка Олександра Шаляпіна. Крім сцени, артист часто з’являвся в кіно. Як прожив життя Олександр Шаляпін? Яким було дитинство гумориста? Як він зміг досягти кар’єрних висот, завоювати популярність у глядачів? Згадаймо шлях артиста.
На характері творчості гумориста позначилася атмосфера його рідного міста Люберці. Олександр Шаляпін з’явився на світ 6 травня 1979 року.
З дитинства майбутній артист любив смішити оточуючих, перевтілюючись у зірок естради, зображуючи веселі сценки. Дитяча любов до гумору поклала початок його кар’єрі в дорослому житті.
У виступах нашого героя відстежуються спогади, навіяні рідним містом, дитячими іграми у дворі та місцевим колоритом. У ті часи майбутній артист надихався творчістю таких людей, як:
Переживши в дитинстві розлучення батьків, Олександр Шаляпін, стендап якого прославив коміка, переїхав із мамою до Самари. У цьому місті він не тільки пішов до нової школи, а й..:
Згодом захоплення театром привело Шаляпіна в команду КВК. Однак рідні хотіли, щоб Олександр здобув серйозну професію, знайшов стабільність і хороший дохід. Прислухавшись до думки близьких людей, він вирушив на навчання в залізничну академію. Однак він не довчився, але кілька років пропрацював у цій сфері.
Після цього Шаляпін все ж вирішив слідувати за покликом серця і 2001 року закінчив у Самарі державну академію культури і мистецтв, став актором.
Як далі розвивав талант Олександр Шаляпін? Stand up практично завжди був у житті артиста, адже починав він свою творчу діяльність із виступів на:
Як складалося особисте життя гумориста? Не так добре і весело, як кар’єра. Відомо, що Олександр був двічі одружений. В одному зі шлюбів у нього з’явилася дочка Анастасія.
Шлюби закінчилися розлученнями. Чоловік на якийсь час занепав духом. Життя подарувало коміку ще один шанс на щасливе майбутнє: 2018 року артист пов’язав свою долю з дівчиною Настею.
Олександр Шаляпін, «Інстаграм» якого включав пости подяки дружині, закликав дружину бути сильною, разом долати труднощі, а також дякував за терпіння і любов.
Починав Шаляпін із виступів на корпоративах, згодом потрапив у кіно. Його кінодебют відбувся 2005 року. Він з’явився в картині «Бумер: Фільм другий».
Де ще знімався Олександр Шаляпін? Фільми та серіали з його участю полюбила публіка:
До проведення програм Шаляпін завжди ставився серйозно, ретельно планував етапи заходу. Плавно переходячи від конкурсів до концертних номерів, Олександр вів за собою глядачів завдяки сильній енергетиці і таланту.
Незабаром артист переключився на участь у гумористичних програмах. У 2010 році почав виступати в клубах «Стендап-проекту».
У 2011-му Олександр брав участь у фестивалі «Велика різниця», завоювавши перемогу за найкращу «Альтернативну пародію». Гумористична кар’єра продовжувала розвиватися вже в передачі «Stand Up».
Олександр Шаляпін з’являвся на телеканалі ТНТ з 2012 по 2014 рік. Потім була тривала перерва у творчій діяльності. У той час Шаляпін спробував себе в ролі ведучого на радіо «Максимум».
У «Stand Up» артист повернувся вже 2018 року, а також заявив про себе в передачі «Відкритий мікрофон», дійшовши до півфіналу. Пізніше Олександр зізнався, що не очікував такого рівня складності від передачі і що в 40 років таке змагання виявилося для нього нелегким випробуванням.
Крім цього, Шаляпін брав участь у таких передачах:
Були в Олександра і заборонені теми для жартів, а саме ті, які, на жаль, могли образити людей. Комік надихався роботами таких професіоналів, як:
Останньою роботою в кіно для Олександра Шаляпіна стала роль Степана у восьмому сезоні серіалу «Скліфосовський» (2020). На жаль, комік помер 25 січня 2021 року в Москві. Незважаючи на показну веселість, жарти і численні комічні проєкти, актори стендап глибоко переживають особисті трагедії, що часто підриває їхній моральний дух.
Яскраве, насичене, цікаве життя прожив гуморист і талановитий артист Олександр Шаляпін. З дитинства він знав, що стане коміком. Чоловік шукав, пробував, помилявся, але все ж зумів реалізувати свої таланти, завоював увагу багатьох шанувальників. Запам’ятаємо Олександра саме таким! Редакція приносить співчуття близьким людям Олександра.
Бюро переводов – это не просто компания, предоставляющая услуги перевода. Это настоящий мост между культурами,…
Проктосигмоїдит — це хронічне або гостре запалення, яке вражає слизову оболонку прямої та сигмоподібної кишки.…
У світі сучасних технологій планшети стали незамінним інструментом для роботи, навчання та розваг. З величезним…
В современном строительстве и промышленности вопрос энергоэффективности становится всё более актуальным. Одним из ключевых элементов…
Вибір книги – це завжди маленька пригода. Хочеться знайти саме ту історію, яка зачарує, розвеселить або…
Стабільна робота сайту, онлайн-сервісу чи будь-якої іншої цифрової платформи багато в чому залежить від обраного…