Categories: Сім'я

Для чого потрібен консилер, куди і як його правильно наносити

Консилер — важливий для дівчини б’юті-продукт. Він допомагає замаскувати недоліки шкіри. Візажистки Сьюзі Герштейн і Карина Мілан розповіли, для чого потрібен засіб, як обрати та використовувати продукт.

Що таке консилер?

Консилер — засіб для маскування локальних недосконалостей шкіри. Для чого потрібен консилер? Основне завдання консилера — корекція недоліків шкіри для створення ідеального тону обличчя. Б’юті-продукт являє собою пігментовану формулу, яка приховує такі дефекти шкіри:

  • темні кола і синці під очима;
  • дрібні прищики;
  • вікові та пігментні плями;
  • почервоніння і знебарвлення шкіри;
  • розширені пори;
  • мімічні зморшки;
  • шрами і рубці;
  • судинні сітки на шкірі.

Консилер можна використовувати і для надання контуру обличчю, виправлення помилок у макіяжі, освітлення потрібних ділянок, як альтернативу праймеру для губ. Світлий консилер використовують і для візуального збільшення губ та очей.

The Girl пояснює: ідеальний консилер має відповідати тону шкіри, пасувати за консистенцією і текстурою, добре лягав на шкірні покриви і виконувати основну функцію — маскував вади. Ось рекомендації щодо вибору продукту:

  • Підберіть ідеальний відтінок. Voice рекомендує підбирати продукт на тон світліший за природний відтінок шкіри для маскування синців і мішків під очима. Якщо необхідно приховати дрібні прищики і почервоніння, вибирайте консилер, що відповідає тону шкіри — рожеві кольори, якщо шкіра світла, лососеві для середнього тону. Для оливкової і темної шкіри підійдуть персикові й апельсинові відтінки консилера.
  • Для корекції яскраво виражених плям на шкірі використовуйте кольорові консилери. Жовтий відтінок нейтралізує фіолетові й пурпурні плями та синці, лавандові тони краще підходять для усунення жовтуватих плям і веснянок. Зелений допомагає приховати почервоніння на шкірі: прищі, судинну сітку і червонуватий колір обличчя.
  • Враховуйте тип шкіри. Візажист Карина Мілан для сухої шкіри радить використовувати кремоподібний зволожувальний консилер. Жирній шкірі більше підійде пудровий продукт або рідкий консилер з матовим покриттям. Приховати нерівності на зрілій шкірі здатний консилер, у складі якого є компоненти з ліфтинг-ефектом (вітамін А).
  • Підбирайте засіб залежно від призначення. Приховати пігментні плями допоможе щільний консилер у стіку або у вигляді крему. Консилер-олівець зручний для точкового приховування прищів. Для маскування темних кіл або дрібних зморшок під очима віддавайте перевагу засобам з легкою рідкою текстурою зі світловідбивальними частинками.

Підбирайте консилер при природному освітленні. Нанесіть трохи засобу на зап’ястя і підійдіть до вікна, щоб перевірити, чи не виглядає він на шкірі чужорідною плямою. Також обов’язково підбирайте колір консилера, який ідеально поєднується з відтінком базового тонального засобу.

Як використовувати і куди наносити консилер

Консилер чудово підходить для створення ідеального макіяжу. Єдина умова — використовувати і наносити б’юті-засіб необхідно правильно.

Куди наносити консилер? Основні зони нанесення:

  1. Навколо очей. Для корекції синців і мішків під очима Cosmopolitan радить наносити маскувальний засіб під очі у формі перевернутого трикутника.
  2. На проблемні місця. Використовуйте зелений консилер і наносьте його прямо на прищ, уникаючи потрапляння на навколишню шкіру. Після замаскуйте місце консилером або тональним кремом, який відповідає відтінку шкіри.
  3. На повіки замість праймера. Консилер розгладить шкіру і не дасть тіням обсипатися.
  4. Ніс, вилиці, лоб. Правильне розміщення світлого і темного консилера допомагає зробити ніс і овал обличчя вужчим і скульптурнішим.
  5. Брови, очі, губи. Консилер у цих зонах застосовують для корекції форми, збільшення, надання чіткості.
  6. Тіло. Якщо помітили прищик на грудях або спині, нанесіть кремоподібний консилер і покрийте його закріплювальною пудрою.

Як користуватися консилером? Щоб створити бездоганну шкіру, очистіть обличчя, зволожте ділянку під очима, нанесіть праймер, тональний засіб і світлий консилер, розтушуйте. Накладіть засіб на інші частини обличчя, де потрібне коригування. Розставте світлові акценти та зафіксуйте пудрою.

Розберемося в деталях, як користуватися продуктом:

  • Очистіть обличчя. Вмийтеся м’яким засобом. За необхідності скористайтеся міцелярною водою, щоб видалити стійку туш або інші косметичні продукти.
  • Візажистка Сьюзі Герштейн радить зволожити ділянку під очима, перш ніж наносити консилер. Це зменшить зморшки і поліпшить стійкість продукту.
  • Нанесіть праймер, після тональний засіб, CC або BB крем. Якщо користуєтеся щільною тональною основою, не наносьте її на зони, на яких збираєтеся використовувати консилер (наприклад, під очі).
  • Нанесіть світлий консилер під очима. Найкраще для цієї зони підходять рідкі та кремові засоби. Сухі, густі та воскові формули створюють більше складок, підкреслюючи зморшки. Не наносьте консилер прямо поверх кіл або мішків під очима — це тільки підкреслить набряклість. Візажист Мін Мін Ма рекомендує нанести кілька точок консилера під очі поруч із віями та на внутрішні куточки очей.
  • Розтушуйте шар консилера, акуратно постукуючи по обробленій ділянці кінчиками пальців, пензлем або вологим спонжем. The Girl попереджає: не потрібно намагатися розтерти засіб відразу після нанесення. Залиште продукт на шкірі на кілька секунд, щоб він зігрівся.
  • Нанесіть конлсилер на інші частини обличчя, де є вугрі, прищі, пігментні плями або шрами. Розподіляйте засіб тонким шаром, за необхідності використовуйте техніку нашарування.
  • Розставте акценти. За допомогою консилера легко зробити обличчя більш фактурним. Нанесіть засіб на ті ділянки, куди падає світло: вилиці, галочку над верхньою губою і перенісся.
  • Зафіксуйте пудрою. Вона допоможе зробити шкіру матовою та надійно зафіксувати продукт.

Навіть якщо консилер було нанесено з дотриманням усіх правил, він може поплисти від спеки або фізичних навантажень. Щоб підчистити область під очима, тримайте при собі матувальні серветки.

Консилер дає змогу замаскувати недоліки шкіри та вирівняти тон обличчя. Обирати його слід під тон шкіри або трохи світліший, наносити точково на проблемні місця і ретельно розтушовувати.

admin

Recent Posts

Визитки на заказ – преимущества, кому они полезны и сферы применения

Визитки – это не просто карточки с контактной информацией, а важный инструмент личного брендинга и…

6 днів ago

Какая жижа лучше для пода в 2024 году?

Среди вейперов, особенно тех, кто предпочитает компактные под системы, часто возникает вопрос: какую жижу выбрать…

2 тижні ago

Раздвижные двери: идеальное решение для экономии пространства и современного интерьера

Раздвижные двери становятся всё более популярными элементами современных интерьеров, и на это есть веские причины.…

3 тижні ago

Освещение для квартир, домов, промышленных объектов

Освещение — это искусство и наука одновременно. Оно способно преобразить любое пространство: квартиру, дом или…

3 тижні ago

Чем заняться на выходных

Выходные – возможность расслабиться, сменить обстановку и отдохнуть от рутины. Запланируйте веселые мероприятия, чтобы зарядиться…

3 тижні ago

Переваги працевлаштування у Нідерландах для українців

Українці все частіше обирають Нідерланди як країну для працевлаштування. Ця країна приваблює не лише своєю…

4 тижні ago