Основою стресу у кішки як правило виступає цілий ряд моментів, як внутрішнього, так і зовнішнього типу.
Першими тривожними сигналами в стані тварини стають ворожість або ж байдуже стан, дуже висока нервозність і напруженість.
Відставляти без уваги такі ж прояви не варто. Адже нестабільність в емоційному тлі для цих тварин як кішки, що володіють тонкою душевною організацією, може привести до серйозних ускладнень і виявитися причиною порушень в роботі органів знаходяться всередині.
Вирішальний фактор, що впливає на появу у кішки стресу – різка зміна життєвих умов. Порушення звичної обстановки призводить до нервових потрясінь у тварини.
З першого погляду звичайні ситуації, що не викликають у власника підозр, здатні значно відбиватися на нервовому стані улюбленця. Виявитися причиною стресу може як психологічний аспект, так і тілесні причини.
Причин, що провокують появу стресу у кішки, може бути кілька. Умовно їх поділяють на внутрішні і зовнішні. До зовнішніх відносяться:
Основою емоційних напружень у кішок виступають процеси перезбудження клітин в головному мозку. Залежно від індивідуальностей і типу нервової системи, прояв стресу буде змінюватися.
До внутрішніх факторів, що провокує стрес, відносяться:
Зрозуміти, що кішка знаходиться в стресовому стані, не завжди легко.Важливо стежити за будь-якими зміною в стані улюбленця, щоб вчасно звернутися за допомогою до професіонала. Виділяють 3 ключових стадії розвитку стресу:
Спочатку, необхідно зрозуміти, що стало основою виникнення стресу у кішки. Виключно після цього можна приступити до розробки тактики лікування. Нервові розлади у тварин усуваються не тільки корекцією психо-поведінкових процесів, а й включенням медикаментозних препаратів.
Для зняття стресу у улюбленця слід більше з ним спілкуватися, гладити і знаходиться поруч. Тварині в будинку необхідно забезпечити спокій і усамітнення, щоб кішка могла повністю розслабитися.
Кішку слід оточити турботою і увагою, прагнучи відвернути тварина від стану стресу. Це можна зробити шляхом перемикання уваги тварини, наприклад, спільними іграми або наглядом за цікавим об’єктом.
У значних випадках ветлікарем призначаються консервативне лікування.
Тільки фахівець зможе вибрати відповідну терапію і ліки.
У більшості випадків це можуть бути заспокійливі препарати або на основі феромонів. Запущені випадки пригніченості у кішки можуть коригуватися за допомогою сильнодіючих антидепресантів, але виключно під наглядом лікаря.
У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.
Бюро переводов – это не просто компания, предоставляющая услуги перевода. Это настоящий мост между культурами,…
Проктосигмоїдит — це хронічне або гостре запалення, яке вражає слизову оболонку прямої та сигмоподібної кишки.…
У світі сучасних технологій планшети стали незамінним інструментом для роботи, навчання та розваг. З величезним…
В современном строительстве и промышленности вопрос энергоэффективности становится всё более актуальным. Одним из ключевых элементов…
Вибір книги – це завжди маленька пригода. Хочеться знайти саме ту історію, яка зачарує, розвеселить або…
Стабільна робота сайту, онлайн-сервісу чи будь-якої іншої цифрової платформи багато в чому залежить від обраного…