Зонування однокімнатної квартири, тобто виділення із загального простору функціональних зон, пов’язується в основному з основним недоліком таких квартир, а саме — недостатньою площею. Ця проблема може бути вирішена прибиранням всіх зайвих перегородок та максимальним використанням всього простору кімнати.
Слід врахувати, що при переплануванні кухня та ванна кімната зазвичай не входять в загальне перепланування при зонуванні. Також може залишитися незайманою вбудована комора, хоча частіше всього її також можна використовувати по-іншому.
Якщо у вашій однокімнатній квартирі все ж знадобиться перепланування, то узаконити її зможе лише досвідчений юрист. Додаткову інформацію про відмінності перепланування від капітального ремонту та реконструкції і що потрібно для проведення перепланування можете отримати за посиланням зі статті юриста Як узаконити перепланування. Запам’ятайте, що неузаконене перепланування обіцяє вам проблеми в подальшому, як з сусідами, так і з юридичними документами на квартиру.
Єдиний дизайн, який застосовується для всіх функціональних зон, зробить вашу квартиру набагато просторніше — плавний перехід без видимих кордонів створює атмосферу єдності, об’єму і формує позитивні емоції, які неможливо відчути, перебуваючи в замкнутому просторі в тісноті. При цьому дуже корисно буде відвідати спеціалізовані сайти, де розміщені найкращі фото інтер’єрів маленьких квартир і повчитися цьому.
Розширення простору можливе декількома способами — застосуванням вертикальних елементів — ліній шпалер, елементів меблів і дизайну. Методи, що застосовуються при зонуванні, не повинні погіршувати і без того обмежену свободу простору. Непоганим методом є подвоєння простору за допомогою дзеркал, хоча до цього методу теж необхідно підходити дуже обережно, щоб не перетворити всю квартиру в дзеркальну кімнату, в якій незрозуміло де вхід, а де вихід.
Розташуваня меблів у просторі особливо важливо, оскільки вони зменшують вільну площу, ускладнюють перехід з однієї зони в іншу і можуть створити загальну атмосферу перевантаженості, непрохідності з однієї функціональної зони в іншу. Особливе значення має, звичайно ж, не тільки розстановка меблів, а в першу чергу їх конструктивні особливості.
Рекомендується застосовувати більше вбудованих меблів та таких, що трансформуються і складаються, для збільшення площі в тих випадках, коли ці меблі поки не потрібні. Це можуть бути вбудовані ліжка, крісла-ліжка, які легко складаються, а також столи та інші меблі, вбудовані в стіну.
Тимчасова трансформація можлива завдяки використанню некапітальних перегородок — ширм, пересувних невисоких стін, виконаних з легких матеріалів — ДВП, фанери. Перенесення перегородок здійснюється відповідно до життєвих моментів для зручності прийому гостей, виділення частини кімнати для дитячої спальні і так далі.
Таким чином, при переплануванні та зонуванні однокімнатної квартири головний акцент робиться на повноцінному використанні всієї наявної площі.
Бюро переводов – это не просто компания, предоставляющая услуги перевода. Это настоящий мост между культурами,…
Проктосигмоїдит — це хронічне або гостре запалення, яке вражає слизову оболонку прямої та сигмоподібної кишки.…
У світі сучасних технологій планшети стали незамінним інструментом для роботи, навчання та розваг. З величезним…
В современном строительстве и промышленности вопрос энергоэффективности становится всё более актуальным. Одним из ключевых элементов…
Вибір книги – це завжди маленька пригода. Хочеться знайти саме ту історію, яка зачарує, розвеселить або…
Стабільна робота сайту, онлайн-сервісу чи будь-якої іншої цифрової платформи багато в чому залежить від обраного…