Оцінюємо і розробляємо SEO-стратегію разом

Оцінюємо і розробляємо SEO-стратегію разом як переробити SEO-стратегію сайту? Важливі етапи розробки SEO стратегії. Як поліпшити пошукової ранг сайту? На ці та інші питання ви отримаєте відповідь в цій публікації. Немає нічого більш непостійного, ніж тактики і стратегії застосовуються в SEO.

Якщо 10 років тому було досить «напхати» сайт ключовими словами, то на сьогодні це для вас обійдеться пошукового рангу. Пошуковики регулярно допрацьовуються і поліпшуються, і SEO змінюється одночасно з ними. А якщо вас цікавить професійна SEO оптимізація, подивіться умови на сайті bevisible.com.ua.

Якщо ви збираєтеся створювати сайт, то часті зміни в SEO стратегії не повинні вас лякати. Головне, пам’ятайте про якість, адже власне якість виводить сайт в топ. Припустимо, однак, що Вам передали сайт, який роками просували дідівськими методами.

Що зробити? Етапи оцінки та переробки SEO стратегії

Етап 1. Проведіть аналіз вхідних посилань був час, коли в SEO відігравало роль тільки кількість вхідних посилань. Тоді в SEO панували спам і спам-ферми, які генерували посилання сотнями тисяч.

Сьогодні, однак, за користування спаму Ви отримаєте серйозний штраф. Google цінує якісні та справжні посилання, скрізь караючи спамерів. Висновок: хочете мати хороший пошукової ранг, позбавте сайт від спаму і поганої якості вхідних посилань. Етап 2. Проведіть аналіз сайту з технічного боку розібравшись з посиланнями, займіться конкретно сайтом. Переконайтеся, що: пошукові боти можуть індексувати всі сторінки; Контент розміщений логічно; Сайт вантажиться швидко; кожна сторінка має оригінальний заголовок, підзаголовки і мета опис; Сайт підтримує карту сайту в HTML і XML; відсутні помилки в Google Webmaster Tools.

Етап 3. Прорахуйте контент Контент має велике значення для пошукового рангу сайту. Всі знають, що хороший контент повинен бути цікавим, грамотним і корисним для користувача. Такий контент краще для пошукового рангу, навіть в тому випадку, якщо в ньому немає ключових слів. Переконайтеся, що: Контент не має граматичних і синтаксичних помилок; Контент корисний потенційній аудиторії, вважається релевантним; Контент зручно розміщений на ресурсі, до кожної статті дістатися можна в 2-3 кліка; Контент пов’язаний внутрішніми посиланнями.

Етап 4. Підключіть соцмережі Соціальні сигнали важливі для сайту не менше, ніж хороший контент. Підключення соцмереж допоможе залучити нових користувачів, поліпшити трафік, збільшити привабливість сайту (бренду) і т. д. Створюючи стратегію для соцмереж, переконайтеся, що вона:

  • Сприяє зміцненню іміджу бренду;
  • Збільшує авторитетність контенту;
  • Сприяє підвищенню довіри користувачів;
  • Збільшує конверсію, трафік; Залучає більше соціальних сигналів і посилань.

Висновок описані вище етапи не вважаються панацеєю від усіх бід. Всі сайти унікальні і вимагають розробки унікальної SEO-стратегії. Все таки, наведені рекомендації вважаються основними. Якщо ви зможете їх правильно здійснити у себе на сайті, то пошуковий ранг сайту безумовно покращиться.

Стратегія розвитку

Розробка Стратегії розвитку Сєвєродонецької територіальної громади: четверте засідання робочої групи

admin

Recent Posts

Визитки на заказ – преимущества, кому они полезны и сферы применения

Визитки – это не просто карточки с контактной информацией, а важный инструмент личного брендинга и…

1 тиждень ago

Какая жижа лучше для пода в 2024 году?

Среди вейперов, особенно тех, кто предпочитает компактные под системы, часто возникает вопрос: какую жижу выбрать…

2 тижні ago

Раздвижные двери: идеальное решение для экономии пространства и современного интерьера

Раздвижные двери становятся всё более популярными элементами современных интерьеров, и на это есть веские причины.…

3 тижні ago

Освещение для квартир, домов, промышленных объектов

Освещение — это искусство и наука одновременно. Оно способно преобразить любое пространство: квартиру, дом или…

3 тижні ago

Чем заняться на выходных

Выходные – возможность расслабиться, сменить обстановку и отдохнуть от рутины. Запланируйте веселые мероприятия, чтобы зарядиться…

4 тижні ago

Переваги працевлаштування у Нідерландах для українців

Українці все частіше обирають Нідерланди як країну для працевлаштування. Ця країна приваблює не лише своєю…

1 місяць ago