Коли потрібно реставрувати дерев’яні будинки

Деревина була і залишається одним із найпопулярніших матеріалів для зведення заміських будинків. Вона екологічна та за умови правильного догляду може прослужити багато десятків років. Більш того, будинки з дерева виглядають красиво та затишно, створюють особливу атмосферу комфорту для всієї родини.

Звісно, протягом років будинок, як і все інше, має здатність зношуватись та змінювати свій зовнішній вигляд. Це впливає і на комфорт проживання у ньому. У такому разі перед мешканцями дому постає два питання: реставрувати чи переїжджати? Звісно, якщо проблеми будівлі не фатальні, вона підлягає ремонту – головне обрати фахівців з реставрації.

Що таке реставрація дерев’яного будинку

Реставрація дерев’яних будинків – складний та багатоетапний процес, який розрахований на повернення споруді її первісного зовнішнього вигляду та властивостей. Всі роботи мають здійснюватися професіоналами, адже дерев’яні конструкції можуть приховувати багато нюансів, про які не знають мешканці дому.

Компанія Woodenevolution займається реставрацією будинку та наголошує на тому, що більшість об’єктів можна відновити, якщо вчасно здійснити усі роботи. Не варто затягувати до того моменту, коли дефекти на будівлі стануть несумісними з ремонтом. Адже без правильного догляду та вчасної реставрації деревина перетворюється на доволі крихкий матеріал.

Особливості дерев’яних конструкцій

Деревина – популярний будівельний матеріал, який має і переваги, і недоліки. Тож якщо ви обрали саме її для зведення заміського будинку, приготуйтесь до того, що з часом можуть з’являтись кілька специфічних проблем:

  1. Тріщини і дерев’яних стінах та підлозі. Виникають від різких перепадів температур, а також у разі підвищеної вологості у будинку.
  2. Неправильна усадка будинку. Дерев’яні конструкції потребують багато часу на повну усадку – до 3-х років. Лише після цього терміну рекомендують оздоблювати конструкцію. У разі помилок під час зведення споруди усадка можу відбуватись нерівномірно.
  3. Перекіс стіни та прогини в підлозі. Найчастіше є наслідками загнивання деревини, тобто – впливу підвищеної вологості.

Коли потрібна реставрація дерев’яного будинку

Якщо ви починаєте помічати пошкодження дерев’яного будинку, можна пробувати усунути їх локально, не вдаючись до повної реставрації. Втім, якщо дефекти значні, і проживання в будинку стає менш комфортним: тріщини на стінах пропускають холод, а підлога і стіни сильно перекосились, час зробити реставрацію дому.

Спеціалісти перед початком роботи проведуть ретельний аналіз будівлі, аби точно сказати, чи потрібен їй ремонт і чи не краще просто знести старий будинок та збудувати новий.

Не нехтуйте будь-якими проблемами зі стінами, дахом та підлогою – деревина потребує ретельного огляду та своєчасного ремонту. Тільки таким чином дерев’яний будинок зможе прослужити якомога довше.

admin

Recent Posts

Визитки на заказ – преимущества, кому они полезны и сферы применения

Визитки – это не просто карточки с контактной информацией, а важный инструмент личного брендинга и…

1 тиждень ago

Какая жижа лучше для пода в 2024 году?

Среди вейперов, особенно тех, кто предпочитает компактные под системы, часто возникает вопрос: какую жижу выбрать…

2 тижні ago

Раздвижные двери: идеальное решение для экономии пространства и современного интерьера

Раздвижные двери становятся всё более популярными элементами современных интерьеров, и на это есть веские причины.…

3 тижні ago

Освещение для квартир, домов, промышленных объектов

Освещение — это искусство и наука одновременно. Оно способно преобразить любое пространство: квартиру, дом или…

3 тижні ago

Чем заняться на выходных

Выходные – возможность расслабиться, сменить обстановку и отдохнуть от рутины. Запланируйте веселые мероприятия, чтобы зарядиться…

4 тижні ago

Переваги працевлаштування у Нідерландах для українців

Українці все частіше обирають Нідерланди як країну для працевлаштування. Ця країна приваблює не лише своєю…

1 місяць ago