Золото — саме той дорогоцінний метал, який цінується тисячоліттями. Прикраси з нього виглядають стильно, яскраво, благородно. Зазвичай золоті ювелірні вироби недешеві, вартість деяких доходить до сотень тисяч гривень. Чи можна купити золоті сережки недорого?
Так, і про це ми розповімо нижче. А подивитися асортимент і вибрати модель для себе або в подарунок можна, перейшовши за посиланням — https://zolotoyvek.ua/ua/sergi/l/vid_metalla:zoloto/.
При покупці ювелірних виробів важливо визначитися з бюджетом: на що ви готові витратити гроші, а за що не хочете переплачувати. Коли ви знаєте точну суму, яку готові віддати за прикрасу, все, що дорожче, відразу відсівається. Втім, ніколи не варто відкидати варіант оплатити покупку частинами. Така можливість дозволить купити прикрасу, яка сподобалася, і не сильно постраждати фінансово. Якщо ж оплата частинами — не ваш варіант, розповімо, як вибирати недорогі сережки в інтернет-магазині, на що звернути увагу і на чому заощадити.
Вона вказує, скільки грамів чистого дорогоцінного металу міститься в кілограмі сплаву. Більшість ювелірних виробів роблять із золота 585 проби, а як лігатуру додають срібло, мідь, паладій. Легуючі метали надають колір металу, при цьому вони не впливають на якість і ціну виробів. Ювелірні вироби з ауруму 585 проби зносостійкі, міцні, красиві, мають благородний білий, червоний і жовтий колір.
Більш доступні за ціною сережки роблять із золота 375 проби. Цей сплав має 375 грамів чистого золота, решта — мідь. Це дуже міцний сплав, і хоч золота в ньому мало, все ж вироби з нього мають звичний благородний червоний колір.
Звичайно, діаманти й інші дорогоцінні камені виглядають розкішно. Однак за них доведеться викласти кругленьку суму, особливо за великі екземпляри. Синтетичний аналог алмаза — фіаніт. Візуально цей камінь практично не відрізнити від діаманта, при цьому його обробляють за таким же типом. 57 граней яскраво виблискують при світлі. Як і діамант, вони можуть бути блакитного, червоного, жовтого кольору.
Інші дорогоцінні самоцвіти теж вирощують в лабораторії. Це синтезовані або гідротермальні рубіни, сапфіри, смарагди. Для них використовують натуральну сировину, прискорюючи природні процеси в кілька тисяч разів. Синтезовані екземпляри виглядають так само ефектно, а ще не мають дефектів і включень, як мінерали, здобуті з-під землі.
Ціна золотих сережок залежить від їх ваги. Тому якщо хочете заощадити, краще вибирати невелику модель:
Невеликі сережки доречні з повсякденним або вечірнім вбранням, вони виглядають елегантно і ефектно.
Среди вейперов, особенно тех, кто предпочитает компактные под системы, часто возникает вопрос: какую жижу выбрать…
Раздвижные двери становятся всё более популярными элементами современных интерьеров, и на это есть веские причины.…
Освещение — это искусство и наука одновременно. Оно способно преобразить любое пространство: квартиру, дом или…
Выходные – возможность расслабиться, сменить обстановку и отдохнуть от рутины. Запланируйте веселые мероприятия, чтобы зарядиться…
Українці все частіше обирають Нідерланди як країну для працевлаштування. Ця країна приваблює не лише своєю…
Дорогоцінні метали, такі як золото, срібло та платина, протягом багатьох століть вважалися символом багатства і…