Банний чан на дровах – як виготовляти, куди встановити, як використовувати

У цієї конструкції досить невелика історична частина, але ось навіть через такий часовий проміжок вона не змінилася. Що ж вона собою являє? Це ємність, зроблена з металу, зокрема це чавун і нержавіюча сталь. Що ж її відрізняє від інших лазень? Відповідь дуже проста, це її розміщення.

Такий чан найчастіше встановлюється на природній місцевості, біля відкритої водойми або ж іншого джерела отримання води. Приймати таку ванну можна як у літній період, так і в зимовий. За зовнішнім виглядом представляє банний комплекс, на світ таке творіння з’явилося завдяки досвідченим фахівцям, створення такої лазні належить до мистецтва. Купити купелі на дровах в Україні від виробника Relax Tub можна на сайті https://www.relaxtub-ua.com/.

Види лазень із чаном

За конструктивною особливістю вони поділяються на дві категорії: вмонтовані та підвісні. Одні підвішуються за допомогою ланцюжка і спеціальної металевої триноги. Для опори в більшості випадків використовують колоди, довжина їх становить близько семи метрів, діаметр до 30 см.

Вбудований тип монтується на спеціальний постамент із труби. Отже, перший варіант — постамент перекривається і обробляється під вогнем.

Із зовнішнього боку такої лазні встановлюється піч і спеціальне місце під вогнище. Жар здатний нагріти чан і притримати необхідну температуру рідини. Вода не повинна перевищувати 45 градусів за Цельсієм. Людина, яка париться в лазні, почувається відмінно і комфортно, навіть у зимовий період часу. Така лазня на вулиці здатна вмістити в себе близько 10 осіб, все залежить від розміру чана.

Усередині нього встановлюється лава зі зручними спинками, також іноді встановлені підлокітники. Виготовляються з кедра, тому що це дерево має лікувальні властивості. Кожен чан має сходи, щоб можна було легко забратися у воду.

Як правильно користуватися такою лазнею?

Тут немає нічого складного, навіть новачок швидко розбереться з системою. Вам спочатку необхідно наповнити чан водою, потім розпалити вогонь. Найкраще використовувати піч, оскільки вона ефективна в економії вогню, оскільки енергія майже не йде на те, щоб обігріти навколишнє середовище, ніж саму воду. Розпалювати вогонь ви повинні після того, як чан буде заповнений на 1/3 частину. У сухій же ємності вогонь не розводиться, категорично забороняється.

Після того як вогонь буде розпалено, у воду можна закинути кілька запашних трав, які мають лікарське значення, або ж просто скористайтеся віниками для лазні. Поки водичка грітиметься, вона стане набувати аромату з корисним і приємним ефектом. Найкращим варіантом трав буде застосування ялівцю або ж ялиці. Також ви можете просто скористатися спеціальними ефірними оліями з таким же приємним ароматом.

Дрова використовуються тільки висушені, найкраще колоти березове дерево. Якщо ж паливо сире, то від диму людина може просто задихнутися або ж не розтопитися лазня. Вуглинки, що тліють, зможуть довгий час підтримувати необхідну температуру. Якщо ж ви розпалюєте вогонь у зимовий час, то тоді його потрібно буде підтримувати постійно.

admin

Recent Posts

When should you buy residential proxy

In an increasingly digital world where data is the new oil, maintaining anonymity, security, and…

4 дні ago

Сравнение смартфонов Самсунг и Ксиоми

Разные философии брендов Смартфоны сегодня — это не просто средства связи, а полноценные устройства для…

1 тиждень ago

Чому не слід боятися звернення до психіатричної лікарні

У нашому суспільстві тема психічного здоров’я все ще залишається оповитою туманом упереджень і страхів. Коли…

1 тиждень ago

Как подобрать холодильник для своих задач

В эпоху технологического разнообразия и богатства выбора даже такая, казалось бы, простая задача, как покупка…

3 тижні ago

Об’єкти нерухомості для сільського господарства: інвестуйте у майбутнє

Земля є національним багатством нашої країни. Але, на жаль, цей вислів не є інформативним. Що…

1 місяць ago

Как почистить дренаж без разборки холодильника

Система вывода конденсата наружу холодильника включает в себя специальное отверстие, куда стекает оттаявшая жидкость и…

1 місяць ago