Повнометражні анімаційні фільми дуже популярні не тільки серед дітей. Цікаві мультфільми із захопливим сюжетом подобаються також дорослій аудиторії. Свого часу багато галасу наробив мультфільм «Еверест». Що нового продемонстрував «Еверест» у кіно? У чому особливості його сюжету та анімації? Як відреагували глядачі?
«Еверест» — мультфільм, розробкою і виробництвом якого займалися дві відомі корпорації — американська кіностудія DreamWorks Animation, а також китайська компанія Pearl Studio. Для створення анімаційного фільму використовувалася сучасна тривимірна комп’ютерна графіка. Режисер і автор сценарію — американка Джилл Калтон («Сезон полювання», 2006).
Хоч про задум нового фільму заговорили в далекому 2010-му, офіційна прем’єра мультфільму «Еверест» — 2019 рік, 27 вересня (у США). У Росії цікаву пригодницьку комедію в жанрі фентезі на великих екранах показали в жовтні 2019 року.
Отже, давайте розглянемо сюжет, а також дізнаємося більше про героїв мультфільму. Серед персонажів, які перебувають у центрі подій, привертає увагу:
Про що оповідає мультик «Еверест»? Сюжет анімаційної комедії чіпляє з першої хвилини перегляду. Спочатку глядачів знайомлять із дівчиною Лу, яка живе в китайському багатомільйонному місті. Вона відрізняється від однолітків, які захоплені соціальними мережами і цілими днями проводять, втупившись в екран телефону або комп’ютера.
Лу живе справжнім життям: виконує нескладну роботу за гроші, грає в курені, що знаходиться на даху її будинку, освоює скрипку. Дівчинка мріє накопичити кошти, щоб вирушити в подорож на пошуки прихованої в горах статуї Будди.
Одного разу в житті Лу настає переломний момент. На даху багатоквартирного будинку, в якому живе сім’я Лу, дівчинка знаходить величезного пораненого єті. Міфічній істоті вдалося вирватися з лап лиходія, колекціонера дивовижних істот. Берніш тримав єті в лабораторії та проводив над ним жахливі експерименти.
Величезний, але дуже добрий єті розповідає, що хоче повернутися до сім’ї на свою батьківщину в Гімалаї. Дівчинка знайомить єті зі своїми друзями. Вони придумують новому знайомому ім’я Еверест. Юні сміливці вирішують допомогти єті та разом вирушають у небезпечну подорож.
Звісно, без перешкод у дорозі не обійшлося. У погоню за друзями пустилися Берніш і його підступна помічниця доктор-зоолог Зара. Вони докладають максимум зусиль, щоб повернути снігову людину назад у лабораторію. Але врешті-решт Лу та її друзі долають усі труднощі та перешкоди і рятують єті.
Анімаційний фільм «Еверест» став справжньою сенсацією у 2019 році. Його з нетерпінням очікували глядачі в усьому світі.
Уже за перший прокатний вікенд фільм зібрав понад $20 млн. Загалом за час показу мультфільму в кінотеатрах його творці заробили більше ніж $180 млн. З огляду на те, що бюджет картини не перевищує $75 млн, така сума здається величезною.
Що відомо про мультик «Еверест»? Ось найцікавіші факти:
Що стосується рейтингів, то вони залишаються такими ж високими, як і на початку виходу мультфільму. Авторитетні критики Rotten Tomatoes назвали «Еверест» гарно анімованою і захопливою пригодою, якою може насолодитися вся сім’я, і мультфільм отримав 81% схвалення.
На сайті IMDb мультфільм про єті отримав сім зірок із 10 можливих. У голосуванні брали участь трохи більше 29 тисяч користувачів сайту, які подивилися «Еверест». Мультфільм відгуки глядачів мав переважно позитивні: багато хто відзначив якісну анімацію і приголомшливі візуальні ефекти, а також зворушливий сюжет.
А ось люди, налаштовані більш скептично, лаяли фільм за беззмістовність, банальну історію, а також побачили спробу реклами західного туризму в Китаї.
Як російські глядачі сприйняли мультфільм? На сайті «Отзовик» мультфільм рекомендують 98% користувачів. Плюсами відзначені такі моменти:
Дівчина під ніком kropocheva назвала «Еверест» приголомшливим, дуже красивим, пізнавальним і добрим мультфільмом про мрію, сім’ю і доброту.
Але багато хто відзначив і негативні моменти. Ось список найприкметніших із них:
Як би там не було, але анімаційний фільм «Еверест» — гідний продукт кіноіндустрії. Його варто подивитися хоча б для того, щоб скласти власне уявлення про гучну пригодницьку комедію.
Бюро переводов – это не просто компания, предоставляющая услуги перевода. Это настоящий мост между культурами,…
Проктосигмоїдит — це хронічне або гостре запалення, яке вражає слизову оболонку прямої та сигмоподібної кишки.…
У світі сучасних технологій планшети стали незамінним інструментом для роботи, навчання та розваг. З величезним…
В современном строительстве и промышленности вопрос энергоэффективности становится всё более актуальным. Одним из ключевых элементов…
Вибір книги – це завжди маленька пригода. Хочеться знайти саме ту історію, яка зачарує, розвеселить або…
Стабільна робота сайту, онлайн-сервісу чи будь-якої іншої цифрової платформи багато в чому залежить від обраного…