Що таке флешмоб? Флешмоб (у перекладі з англійської «flash» означає ‘спалах’, а «mob» — ‘натовп’) — це заздалегідь спланована акція в громадському місці. У дитячому колективі флешмоб використовують для розвитку творчих здібностей та вміння працювати в команді.
Веселий флешмоб можна провести під час прогулянки. Ведучий виходить і голосно оголошує про пошук друзів. Діти здивовано озираються на всі боки, підходять один до одного і пропонують руку дружби. Ведучий вмикає музику. Кожен учень зі своєю парою проходить імпровізованою алеєю дружби. Потім усі учасники флешмобу розбігаються майданчиком або йдуть до школи на урок.
Флешмоб навчає дітей дружити та правильно спілкуватися один з одним. Спільний захід організовує дитячий колектив у нестандартних умовах.
Який зробити флешмоб для початкової школи? Використовуйте для учнів молодшої школи прості завдання, які вони легко зможуть повторити.
Коли всі малюки вибігають на перерву, з’являється координатор (один з учителів або старшокласник), який звертає на себе увагу дітей, вмикає веселу музику. Діти виконують синхронні рухи за координатором. Потім він вимикає музику і каже «Замри». Усі учасники флешмобу різко зупиняються і стоять нерухомо 30 секунд. Потім керівник знову вмикає музику, і діти продовжують синхронно рухатися під музику.
Такий флешмоб дає змогу дітям розслабитися. Вони встигають трохи відпочити перед уроком.
Які є флешмоби для хлопчиків? Організуйте флешмоб, що розвиває спритність і реакцію. Для цього на спортивному майданчику або в спортзалі діти беруть у руки волейбольні м’ячі та стають у дві лінії один навпроти одного. Організатор вмикає веселу музику. Кожен учасник флешмобу кидає м’яч на протилежний бік іншому учаснику. М’яч, що летить з іншого боку, потрібно зловити. Щоб захід пройшов організовано, вмикають музику на 1 хвилину, потім вимикають для перепочинку і знову вмикають.
Спортивний флешмоб вчить дітей не відставати від ровесників. Після заходу у дітей з’являється бажання навчитися володіти м’ячем.
Діти в початкових класах із задоволенням повторюють рухи під веселу пісеньку. Вдалим стане флешмоб, у якому завдання на повторення рухів звучать різними мовами. Учасники флешмобу встигають не тільки повторювати рухи, а й дізнаються нові фрази англійською або іншою мовою.
Щоб діти не занудьгували, їм ускладнюють завдання і пропонують повторювати не лише рухи, а й підспівувати. Такий флешмоб робить свято незвичним, а діти набувають нових знань і вмінь.
Для старшокласників флешмоб стає точкою відліку веселого проведення часу. NIH пише, що флешмоби можна використовувати з розвивальною та освітньою метою.
Який організувати танцювальний флешмоб для дітей? Підберіть популярну музику, під яку легко робити рухи. Підготуйте групу учасників, вивчіть рухи. У призначений час під музику танцюристи виходять у центр і починають повторювати нескладну зв’язку танцювальних рухів. До них приєднуються всі охочі, повторюючи танцювальні рухи.
Активний флешмоб триває 5-10 хвилин. Після танцю музика стихає, а танцюристи розходяться у своїх справах. Як пише Аcademic-oup, кількість учасників заздалегідь не визначена. Що більше людей долучиться, то успішнішим буде захід.
Організуйте флешмоб під час спортивних змагань або дня здоров’я в школі. Wikihow рекомендує використовувати Facebook, Twitter і веб-сайти, щоб об’єднувати людей і запрошувати на захід. Це може бути акаунт школи в соціальних мережах.
Підготовлений учасник починає виконувати комплекс фітнес-вправ під ритмічну музику. Усі охочі хлопці приєднуються. Перед учасниками стоїть завдання повторювати рухи синхронно. Ведучий веде рахунок. Це робить загальну картину флешмобу чіткою та організованою.
Який провести флешмоб у школі на перерві? На перерві старшокласники можуть посміятися та розслабитися. Для цього обирають неуважного учня, який любить сидіти в телефоні. Він іде коридором, а всі ланцюжком шикуються за ним і безшумно повторюють усі його рухи. Так триває, поки неуважний учень не помітить за собою «змійку» з учнів, яка повторює кожен його жест. Закінчується такий флешмоб веселим сміхом.
Старшокласники самостійно готують сюрпризи на День вчителя та інші свята для педагогів. Щоб свято вдалося, організатори флешмобу оголошують час збору всіх учасників. Коли пролунає дзвоник на перший урок, діти виходять у коридор і дружно співають пісню вчителю або дружно вигукують привітання-речівки.
Школа в день проведення флешмобу перетворюється на концертну залу. Вчителям не доведеться налагоджувати дисципліну після веселого привітання. Учні дружно розійдуться по класах.
Організація флешмобів у школі залежить від активних організаторів. Діти поступово звикають до незвичайних перерв і свят. У старших класах вони вже організовують флешмоби самостійно, роблячи шкільне життя яскравим і неповторним
Бюро переводов – это не просто компания, предоставляющая услуги перевода. Это настоящий мост между культурами,…
Проктосигмоїдит — це хронічне або гостре запалення, яке вражає слизову оболонку прямої та сигмоподібної кишки.…
У світі сучасних технологій планшети стали незамінним інструментом для роботи, навчання та розваг. З величезним…
В современном строительстве и промышленности вопрос энергоэффективности становится всё более актуальным. Одним из ключевых элементов…
Вибір книги – це завжди маленька пригода. Хочеться знайти саме ту історію, яка зачарує, розвеселить або…
Стабільна робота сайту, онлайн-сервісу чи будь-якої іншої цифрової платформи багато в чому залежить від обраного…