Тімоті Дейл — експерт з домашнього ремонту та письменник з більш ніж десятирічним практичним досвідом будівництва та облаштування житла. Він має досвід у житловому, комерційному, промисловому та інституційному сантехнічному, електричному, теслярському, монтажному, ремонтному та проектному менеджменті.
Дін Бірмайєр — експерт-підрядник з майже 30-річним досвідом у всіх видах ремонту, обслуговування та реконструкції будинків. Він є сертифікованим провідним теслею, а також має сертифікат EPA. Дін є членом Ради з питань поліпшення житла The Spruce’s Home Improvement Review Board.
Шурупи — це звичайні кріпильні елементи, схожі за розміром, формою і функціями на цвяхи, за винятком того, що шурупи мають гребені, відомі як різьба, які призначені для зчеплення з внутрішньою поверхнею отвору шурупа, коли він вкручується в матеріал. Існує багато типів шурупів різних розмірів і форм, включаючи деякі спеціалізовані шурупи, наприклад, шурупи з ударним приводом або двосторонні шурупи, які не використовуються з викруткою.
Гвинт складається з п’яти частин, які можна ідентифікувати:
Шурупи можна використовувати в різних матеріалах, таких як бетон, цегла або метал, хоча найчастіше їх можна побачити в деревині, гіпсокартоні та машинобудуванні. Щоб підвищити безпеку та успішність ваших проектів «зроби сам», рекомендується вивчити різні типи шурупів. Цей посібник допоможе вам ознайомитися з 13 типами шурупів, їхнім призначенням та деякою інформацією про те, як вибрати правильний шуруп для вашого наступного проекту.
Найкраще підходять для Прикріплення дерева або металу до бетону або подібних матеріалів.
Шурупи для кладки призначені для використання з такими матеріалами, як цегла, цементні шви або бетон. Вони зазвичай використовуються зовні для кріплення об’єктів, таких як водостоки, до цегляної зовнішньої стіни або для кріплення дерев’яних плит підлоги до бетонного фундаменту.
Ці шурупи вимагають попереднього свердління пілотного отвору за допомогою перфоратора і свердла для кладки перед тим, як вкрутити шуруп. Їх найкраще розпізнати за двома різними типами різьблення на одному гвинті. Перша — дрібна і щільно прилягає до стрижня, а друга — набагато більша, виступає за межі стрижня шурупа. Вибирайте між плоскою головкою для зенковки шурупа або шестигранною головкою з шайбою, яка буде сидіти на поверхні матеріалу.
Найкраще підходять для: З’єднання двох або більше дерев’яних деталей разом, наприклад, стінових шпильок, молдингів або меблів. Найвідоміші шурупи для домашніх майстрів, вони використовуються для з’єднання декількох дерев’яних деталей між собою. Вони можуть мати різьбовий або напіврізьбовий стрижень і, як правило, гострий, колючий наконечник, який без проблем проникає в дерев’яні поверхні. З цієї причини шурупи по дереву зазвичай не потребують пілотного отвору. Ці шурупи легко знайти в місцевому будівельному магазині для реалізації проектів «зроби сам». Вони бувають різних розмірів і з різною швидкістю обертання, щоб задовольнити ваші потреби, але переконайтеся, що ви використовуєте ці шурупи тільки з деревиною. Різьба занадто широко розставлена, щоб належним чином зчепитися з бетоном або іншими неволокнистими матеріалами.
Найкраще підходить для: Прикріплення гіпсокартонних панелей до стіни. Шурупи для гіпсокартону мають грубу різьбу, яка підходить для кріплення гіпсокартону до дерев’яних стійок або балок. Ці саморізи зазвичай використовуються для оздоблення підвалів або будівництва нових кімнат в існуючих приміщеннях. Хоча вони найкраще підходять для з’єднання гіпсокартону з дерев’яними шпильками, шурупи для гіпсокартону з тонкою різьбою також можна використовувати для з’єднання гіпсокартону з металевими шпильками. Довжина цих шурупів варіюється, але більшість шурупів для гіпсокартону мають пласку головку, яка зенкується трохи нижче поверхні гіпсокартону. Це полегшує приховування шурупів за допомогою шпаклівки та шару фарби.
Найкраще підходять для: Прикріплення палубної дошки до палубних балок. Розроблені для полегшення будівництва та ремонту палуб, саморізи для палубної дошки призначені для кріплення палубної дошки до палубних балок. Вони мають плоску головку, яка ідеально підходить для зенковки під поверхнею палубної дошки, що дозволяє легко фарбувати, фарбувати і ходити по палубі, не турбуючись про гвинти, що стирчать. Ці шурупи виготовляються з нержавіючої сталі або іншого антикорозійного матеріалу, часто з покриттям, щоб протистояти іржі та корозії. Шурупи доступні в декількох розмірах і з різними типами приводів, тому ви можете вибрати правильний варіант для вашого проекту з укладання настилу.
Визитки – это не просто карточки с контактной информацией, а важный инструмент личного брендинга и…
Среди вейперов, особенно тех, кто предпочитает компактные под системы, часто возникает вопрос: какую жижу выбрать…
Раздвижные двери становятся всё более популярными элементами современных интерьеров, и на это есть веские причины.…
Освещение — это искусство и наука одновременно. Оно способно преобразить любое пространство: квартиру, дом или…
Выходные – возможность расслабиться, сменить обстановку и отдохнуть от рутины. Запланируйте веселые мероприятия, чтобы зарядиться…
Українці все частіше обирають Нідерланди як країну для працевлаштування. Ця країна приваблює не лише своєю…