Карен Пелтьє — експерт з екологічно чистого способу життя та природних методів прибирання, авторка понад 200 статей для The Spruce. У своєму блозі WellGal.com Пелтьє висвітлює натуральні методи очищення для дому та дає поради щодо екологічно свідомого способу життя.
Реа Мехта (Rhea Mehta), доктор філософії, відзначена нагородами токсиколог, яка вже більше десяти років працює над тим, щоб дати людям можливість вести більш здоровий спосіб життя, починаючи з їхніх домівок. Реа має ступінь доктора філософії в галузі токсикології, понад 15 наукових публікацій та сертифікат інтегративного тренінгу з питань здоров’я.
Бура може бути природним мінералом, але це не означає, що вона зелена. Бура продається у вигляді порошку в коробці, і її досі широко використовують для комерційного прання, домашнього прибирання та як засіб від шкідників, хоча не завжди вказують на етикетці. Бура токсична для людини. Він також токсичний для домашніх тварин.
Бура — це білий мінерал, який називається борат натрію, тетраборат натрію або тетраборат динатрію. Це гідратна сіль борної кислоти. Вважалося, що бура була компонентом «флюсу», який використовувався в Стародавньому Римі для виготовлення небиткого скла в 1 столітті нашої ери. Сьогодні більша частина світових поставок походить з гігантського кар’єру в Каліфорнії біля містечка з відповідною назвою Борон.
Якщо ви вагаєтесь щодо використання бури для зеленого прибирання через проблеми зі здоров’ям та безпекою, читайте далі, щоб знайти безпечніші, екологічніші та ефективніші замінники. Попереду 12 способів, як можна замінити буру на інший нетоксичний інгредієнт.
Бура — це підсилювач прання, який використовується для пом’якшення жорсткої води, дезодорування білизни та посилення здатності прального порошку виводити плями. Але ви можете зробити те саме, використовуючи харчову соду як замінник бури. Харчова сода може відбілити та пом’якшити одяг і знизити рівень рН жорсткої води так само, як бура, але вона безпечна і нетоксична.
Усувайте неприємні запахи за допомогою нешкідливих інгредієнтів, таких як білий оцет. Ви можете використовувати його як дезодорант у вигляді спрею, зробивши універсальний ароматичний оцтовий спрей. Ви також можете додати оцет в ополіскувач для пральної машини, щоб впоратися з особливо смердючим одягом. Як бонус, оцет буде діяти як натуральний пом’якшувач тканини.
Боротьба з неприємними запахами в унітазі, плямами від жорсткої води та цвіллю: насипте соду в унітаз і додайте трохи білого оцту. Дайте суміші зашипіти, а потім розпорошіть її. Дайте суміші постояти хвилину. Вуаля! Ви маєте чистий туалет з цим замінником бури.
Хочете блискучу чисту порцелянову поверхню? Харчова сода (і бура) є м’яко абразивними, тому будьте обережні і використовуйте неабразивну ганчірку або губку на порцелянових ваннах, плитці та стільницях, якщо ви хочете отримати глянцевий блиск, але не подряпини від волосся. Зробіть своїми руками нетоксичний порошок або пасту з харчової соди та води, яка працює так само добре або навіть краще, ніж бура.
.
Будьте дбайливі з вашими делікатесами, використовуючи комерційне зелене господарське мило та домашній освіжувач для білизни, який так само дбайливо ставиться до вас і навколишнього середовища, як і до ваших делікатесів.
Замість того, щоб сипати буру на дно сміттєвого відра, спробуйте харчову соду або використану (або свіжу) кавову гущу, які творять чудеса. Ви також можете використовувати харчову соду і воду для очищення сміттєвого бака. Додайте трохи оцту для додаткової боротьби з неприємним запахом.
Враховуючи, що бура — це те, чого ви не хочете, щоб торкалося ваше харчування (вона потенційно може викликати блювоту і нудоту при попаданні в організм), останнє місце, де ви хотіли б використовувати її, — це чистити внутрішню поверхню холодильника. Замість бури використовуйте пасту з харчової соди та води для чищення холодильника, а потім ганчірку або губку, щоб добре змити її водою. Ще одна рекомендація — універсальний спрей з лимоном і лаймом; у цій суміші використовуються свіжі цитрусові соки та оцет.
Надайте поверхням зі скловолокна блиску, використовуючи просту пасту з харчової соди та води замість бури. Залиште пасту на плямах на склопластиковій поверхні приблизно на 10-12 годин, а потім протріть її водою з кількома краплями рідкого миючого засобу для посуду. Якщо ви хочете отримати більш ефективне очищення, налийте або розпиліть на поверхню нерозбавлений білий оцет і протріть її м’якою губкою. Потім змийте всю пасту, піну і оцет чистою водою. В результаті ви отримаєте глянцевий блиск.
Бюро переводов – это не просто компания, предоставляющая услуги перевода. Это настоящий мост между культурами,…
Проктосигмоїдит — це хронічне або гостре запалення, яке вражає слизову оболонку прямої та сигмоподібної кишки.…
У світі сучасних технологій планшети стали незамінним інструментом для роботи, навчання та розваг. З величезним…
В современном строительстве и промышленности вопрос энергоэффективности становится всё более актуальным. Одним из ключевых элементов…
Вибір книги – це завжди маленька пригода. Хочеться знайти саме ту історію, яка зачарує, розвеселить або…
Стабільна робота сайту, онлайн-сервісу чи будь-якої іншої цифрової платформи багато в чому залежить від обраного…